20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki z rowerami

Rowery na naklejkach to nie tylko powiew świeżości i przygody we wnętrzu, ale również nawiązanie do wspomnień jak z rodzinnego albumu. szczególnie ciekawe są zdjęcia czarno-białe z kolorowym akcentem.
Rower kojarzy się przede wszystkim z letnim wypoczynkiem, szusowaniem po ulicach miasta lub podmiejskich szosach wśród orzeźwiającej zieleni. Pasjonaci rowerowej jazdy potrafią czerpać niewypowiedzianą przyjemność z przemierzania wielu kilometrów tylko sobie znanymi szlakami, samotnie, lub w towarzystwie przyjaciół. Po wielu latach traktowania tego wynalazku nieco po macoszemu od kilku lat znów jest popularny i chociaż zmieniło się nieco podejście do wyglądu pojazdu oraz sposobów jego wykorzystywania, skojarzenia wciąż nasuwa te same.
Naklejki z rowerami daleko odbiegają od nowoczesnych, kosztownych i świetnie wyposażonych w najnowsze wynalazki techniczne dwukołowych pojazdów. Oko aparatu fotograficznego uchwyciło dziesiątki wizerunków wysłużonego sprzętu, który w zestawieniu z brukowanymi ulicami i kamiennymi murami starych budynków jest ciekawym nawiązaniem do przeszłości. Klimatyczne zdjęcia to doskonały motyw dekoracyjny – z jednej strony piękny, z drugiej nieco kontrowersyjny.
W dekoracji wnętrz stare rowery mogą pojawiać się na szafach, przepierzeniach, ściankach działowych, a także na drzwiach kuchni, łazienki czy sypialni. Wykonane ciekawą techniką czarno-białego zdjęcia z pojedynczym akcentem kolorystycznym, jaki tworzy zielona kierownica, różowy fragment muru mogą stanowić dopełnienie stonowanego wystroju wnętrza, w którym różowe czy zielone poduszki, bibeloty, ramki obrazków stanowią element dopełniający. Jest to nawiązanie do popularnego od kilku lat stylu vintage, który pojawia się również jako akcent we wnętrzach.
Na stronie http://www.dekorolka.pl/83/fotolaminaty-i-naklejki/search/stary%2Brower można nie tylko poszukać inspiracji do tworzenia własnego pomysłu na sypialnię, kuchnię czy łazienkę, ale również przekonać się, jak stary rower może zmienić klimat. Sceneria, której widok nasuwa nostalgiczne wspomnienia seniorki rodu zapamiętanej z młodości, albo dziecięce lata i bieganie z grupą wyrostków po brukowanych uliczkach nabierają wymiaru artystycznego portretu z rodzinnego albumu sprawiając, że dom staje się prawdziwym domem rodzinnym.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem