🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Naklejki z polskim Godłem

Godło Narodowe jest dziś obowiązkowym elementem wyposażenia każdej oficjalnej instytucji państwowej, placówki edukacyjnej czy kulturalnej….
Godło Narodowe jest dziś obowiązkowym elementem wyposażenia każdej oficjalnej instytucji państwowej, placówki edukacyjnej czy kulturalnej przeznaczonej do celów publicznych. Charakterystyczną sylwetkę orła w koronie można dziś znaleźć w każdej klasie szkolnej i w każdym przedszkolu, a w wielu miejscach, w których nie wymaga tego prawo symbol jest też umieszczany w celu podkreślenia swojej narodowej tożsamości i patriotyzmu. Oficjalna, doskonale nam znana tarcza nie musi być jednak bezwzględnym narzuconym wzorem, a w miejscach mniej oficjalnych można sobie pozwolić na niewielkie stylizacje czy też wprowadzanie narodowej symboliki w formie nieco bardziej swobodnej.
Naklejki z polskim godłem
Nie oznacza to oczywiście braku szacunku do polskiego orła, bowiem nawet te swobodniejsze, odstępujące od przyjętych standardów wzory są dostatecznie poważne a Godło narodowe zaprezentowane w sposób budzący jak najbardziej pozytywne skojarzenia. Naklejki z polskim Godłem ze strony http://www.dekorolka.pl/83/fotolaminaty-i-naklejki/search/orze%C5%82%2Bflaga%2Bpolska%2Bgod%C5%82o pokazują zarówno sposób wykorzystania orła w kompozycjach, jak i zróżnicowanie dekoracji mogących stanowić element wystroju wielu publicznych i półoficjalnych miejsc. W kolekcji znalazły się między innymi znaczki pocztowe oraz godła na flagach i marynarskich banderach.
Naklejki z polskim Godłem to nie tylko symbolika narodowa, ale też piękna i łatwa do wykonania dekoracja. Szczególnie przydatna okaże się wtedy, gdy trzeba w krótkim czasie przygotować oficjalny wystrój wnętrza na przykład z okazji przyjazdu ważnych gości zagranicznych. To również o wiele bardziej interesujące i znacznie bliższe spojrzenie na polskie Godło skierowane do najmłodszych, którzy mogą obcować na każdym etapie edukacji z symboliką narodową bez narzuconej sztampowości i schematyzmu. Proste dekoracje mogą zagościć wszędzie z uwagi na samoprzylepną powierzchnię, która pozwala umieścić je na szybach, laminatach, drewnie i tworzywach.
Kolekcja naklejek z polskim Godłem została wzbogacona też o symbolikę różnych polskich miast, regionów czy o godła innych państw z orłem w roli głównej. Znajdą się także o ciekawe kolaże z narodowych symboli i różne kompozycje nawiązujące do codziennego życia, zajęć czy zainteresowań, w których patriotyzm odgrywa ważną rolę. Ciekawostką jest motyw mapy Polski pokrytej symbolicznymi serduszkami, dekoracja idealna do dziecięcych instytucji. Zalicza się do nich także kompozycja nawiązująca do sportu i osiąganych w nim laurów czy też do piastowskiego pochodzenia naszego narodu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem