20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki ścienne z samochodami

Samochody od początku swojego istnienia były postrzegane, jako domena mężczyzn, a chociaż czasy się zmieniają i coraz więcej pań nie tylko siada za kółkiem…
Samochody od początku swojego istnienia były postrzegane, jako domena mężczyzn, a chociaż czasy się zmieniają i coraz więcej pań nie tylko siada za kółkiem, ale nawet prowadzi autobusy czy TIR-y to wciąż jeszcze lśniące czerwone auto stanowi ukochaną męską zabawkę. Hobby rzecz święta i jeśli ktoś właśnie tę dziedzinę kocha, interesuje się nią i rozwija własną pasję, to nie ma w tym nic dziwnego, że chroni swoje środowisko i nie chce widzieć w nim intruzów. Nie oznacza to jednak, że piękne płynne kształty i intensywne kolory aut nie mogą być motywem dekoracji wnętrza, w którym – z uwagi na różnorodne przedstawienie tematu – mogą daleko odbiegać od męskich zainteresowań.
Naklejki ścienne z samochodami to przecież nie tylko lśniące ferrari, ale również wiele innych sposobów przedstawienia tematyki, której przykładem są motywy na stronie http://www.dekorolka.pl/83/fotolaminaty-i-naklejki/search/super%2Bcar. Klasyczne sylwetki doskonale wszystkim znanych sportowych samochodów w kolorze intensywnej czerwieni, czerni czy żółtych modeli lamborghini to tylko niewielki procent dekoracji, które jednak potrafią wprowadzić do wnętrza element dynamiki i mocny akcent, idealny do salonów w domach zdominowanych przez mężczyzn. To również świetne urozmaicenie pubów i typowo męskich klubów o charakterze towarzyskim i hobbystycznym.
Tematyka motoryzacyjna jest również doceniana przez nastolatków i młodych mężczyzn, którzy jeszcze nie weszli w stałe związki i wciąż mogą korzystać z przysłowiowej nieskrępowanej wolności. Naklejki ścienne z samochodami mogą być jej symbolem i podkreślać zamiłowanie do męskich sportów, do wolności i przygody za kółkiem sportowego wozu. Przeciwieństwem są naklejki ścienne z samochodami wykorzystujące motyw zabawny, kolorowy, typowy dla kreskówek czy komiksów. Pojawiają się na nich wesołe wyścigówki i muskularni kierowcy, a także super bohaterowie mechanicy idealni dla małych chłopców wkraczających dopiero na drogę dojrzewania.
Samochody na naklejkach nie są wyłącznym elementem kompozycji. Często towarzyszą im piękne, roześmiane kobiety, które w wielu wypadkach są ważniejsze niż sam pojazd. To naklejki nie tylko do męskich wnętrz, choć z pewnością pobudzają wyobraźnię i rozgrzewają krew w żyłach. Seksowna kobieta przy porche może też być wyrażeniem marzeń wielu pań. Naklejki na ściany z samochodami z pewnością są dekoracjami o charakterze bardzo dynamicznym, kolorowymi, dzięki czemu zdecydowanie ożywiają wystrój idealnie kwalifikując się na dekoracje z akcentem kolorystycznym. Kolor odgrywa tu równie ważną rolę, jak sam ;męski; temat.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem