20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki ścienne do łazienek i toalet

Pomieszczenia sanitarne sporadycznie urządzane są z myślą o wyjątkowym efekcie, który sprawi, że pozwolą się doskonale zrelaksować …
Pomieszczenia sanitarne sporadycznie urządzane są z myślą o wyjątkowym efekcie, który sprawi, że pozwolą się doskonale zrelaksować w kąpieli z pianką czy też będą zachwycać wzrok każdego, kto znajdzie się w tym pomieszczeniu. Najważniejszym elementem, na który zwraca się uwagę w takich aranżacjach bywa ich praktyczność, a więc łatwość utrzymania w czystości oraz optyczna estetyka, którą z pewnością zapewnia wszelkiego rodzaju ceramika. Standardy, jakimi są kafelki na podłodze, ścianach a nawet sufitach nie muszą już pojawiać się w każdym domu, bowiem ich doskonałym, a nawet znacznie bardziej kreatywnym zastępstwem mogą być kolorowe naklejki.
Niestandardowe ozdoby są dziś w modzie, a wiele osób urządzających swoje nowe mieszkania poszukuje pomysłów, które w jakikolwiek sposób wyróżnią ich wśród grona znajomych, sąsiadów czy rodziny. Naklejki ścienne do łazienek i toalet ze strony http://www.dekorolka.pl/naklejki-do-lazienki to właśnie przykład takich dekoracji, które nie tylko świetnie sprawdzą się w kontakcie z wilgocią, ale też sprawią, że pomieszczenie z klasycznego, chłodnego, o nieco szpitalnym klimacie zmieni się w prawdziwy tropikalny raj lub wyjątkowo przyjemne SPA. Taki efekt pozwalają osiągnąć starannie dobrane motywy naklejek, zaczerpnięte z natury, prezentujące trzy elementy harmonii – wodę, piasek i gładkie kamienie.
Naklejki ścienne do łazienek i toalet nie bez powodu stanowią kolekcję ;morskich; tematów. Już bardzo wiele lat temu odkryto, że zarówno woda, jak i piasek czy gładkie kamienie mogą odgrywać bardzo ważną rolę w przywracaniu radości życia, sił witalnych i dobrego samopoczucia. Połączenie ich właściwości zdrowotnych z filozofią Wschodu zaowocowało pojawieniem się dziedziny określanej, jako SPA, dziś stanowiącej doskonały sposób na luksusową relaksującą terapię, do której wypada udać się przynajmniej raz w roku w celu odstresowania. Wykorzystanie naklejek z takimi motywami w domowej łazience sprawi, że SPA zawita do domu i żadne wyjazdy nie będą potrzebne.
Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak relaksujące jest siedzenie na pustej plaży i wpatrywanie się w rozległa przestrzeń morza, jak kojąco działa na zmysły szum górskiego potoku czy wodospadu w ciszy otaczającej go przyrody, jak wspaniałe odczucia gwarantuje obserwowanie małych kolorowych rybek przemykających wśród koralowców rafy. Każdy, kto kiedykolwiek bywał nad wodą, nad strumieniem górskim czy chociażby posiadał akwarium doskonale pamięta te wrażenia. Naklejki ścienne zapewnią je podczas gorącej aromatycznej kąpieli tworząc wrażenie niezwykłego realizmu. Dzięki nim łazienka nie będzie już miejscem przejściowym, do którego wpada się na chwilę, ale jeszcze jednym wyjątkowym miejscem w domu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem