20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

naklejki na szyby, witraże

Szkło staje się coraz częstszym gościem w naszych domach, biurach czy placówkach publicznych wykorzystywane, jako materiał na ścianki działowe czy obudowy boksów…
Szkło staje się coraz częstszym gościem w naszych domach, biurach czy placówkach publicznych wykorzystywane, jako materiał na ścianki działowe czy obudowy boksów, a nawet, jako dekoracyjne panele na ściany i szklane drzwi. Dzięki możliwości produkcji grubych, klejonych warstwowo szyb są one trwałe, odporne na stłuczenia i z powodzeniem mogą pełnić rolę ścian. Poza wszystkimi walorami takich szyb mają one również kilka niedoskonałości. Zalicza się do nich wyjątkowa podatność na zabrudzenia, jak i całkowity brak intymności w pomieszczeniu. Jeden i drugi problem z powodzeniem rozwiązują imitujące witraże kolorowe naklejki.
Naklejki na szyby, witraże
Witraż jest jednym z piękniejszych elementów dekoracyjnych, jakie wymyślił człowiek, a prawdziwe arcydzieła wymagają ogromnego wkładu pracy, wyobraźni i są niezwykle kosztowne. Szklane ściany z pewnością nie mogą być zastąpione witrażami, ale będą równie piękne i dekoracyjne, jeśli znajdzie się na nich samoprzylepna imitacja. Naklejki na szyby, których przykłady zgromadzono w zakładce http://www.dekorolka.pl/83/fotolaminaty-i-naklejki/search/witraz pokazują, jak bardzo realistyczne są te odwzorowania i jak duża różnorodność wzorów może być wykorzystywana w tworzeniu dekoracji na szkle. Motywy są bardzo kolorowe, dlatego poza zapewnieniem intymności dodatkowo jeszcze stworzą fantastyczny barwny design.
Wśród dostępnych naklejek witrażowych wiele wiąże się z tematyką religijną, dlatego mogą być doskonałym sposobem na modne w ostatnich latach dekorowanie okien w okresie świąt Bożego Narodzenia. Naklejka jest łatwa w aplikacji, a po jej usunięciu wystarczy jedynie przemyć szybę i pozostanie ona taka, jak przed umieszczeniem dekoracji. Z tego powodu są to też pomysłowe rozwiązania do placówek szkolnych, świetlic, przedszkoli, w których eksponowanie symboli religijnych nie jest ograniczane, a dekoracje świąteczne stanowią tradycję. Naklejki można umieszczać zarówno na oknach, jak i na szybach drzwi, szklanych ścianach wewnętrznych i innych tego typu elementach wystroju wnętrz.
Dla pozostałych osób oraz na okazje niezwiązane z celebracją świąt w kolekcji znalazło się wiele wzorów neutralnych. Do wyjątkowo efektownych zaliczają się kolorowe geometryczne mozaiki złożone z kolorowych kwadracików, trójkątów czy cegiełek. Nie brakuje również barwnych witrażowych ptaków, motyli i kwiatów, które – dzięki niewielkim wymiarom – nie zakrywają całej szyby zapewniając dostęp światła dziennego. Takie dekoracje świetnie sprawdzają się na zewnętrznych oknach. Można również zafundować sobie okno witrażowe ze stylowym zegarem, albo szlachetną postacią rycerza w zbroi.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem