🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Naklejki na szafy liście

Motywy roślinne to popularny i niezwykle wdzięczny temat dekoracji wykorzystywany nie tylko we wnętrzach o subtelnym kobiecym charakterze.
Motywy roślinne to popularny i niezwykle wdzięczny temat dekoracji wykorzystywany nie tylko we wnętrzach o subtelnym kobiecym charakterze. Rośliny w dekoratorstwie kojarzone są przede wszystkim z kwiatami, w dziesiątkach różnych gatunków, odmian, kolorów i kompozycji. W rzeczywistości jest to znacznie bogatsza gama elementów dekoracyjnych, wśród których ważne miejsce zajmują liście. Ich rozmaitość w naturze bywa ogromna, a dzięki makrofotografii możliwe jest także ujawnianie przepięknych detali budowy wewnętrznej, dzięki czemu przekształcają się z prozaicznego fragmentu chwastu w dzieło sztuki.
Samo pojęcie liści na naklejce nie jest określeniem jednoznacznym. Osoby, które dystansują się do takich rozwiązań wyobrażając sobie jedynie pewien konkretny obraz powinny zajrzeć do zakładki http://www.dekorolka.pl/fototapety-na-szafy-rosliny i przekonać się, jak wiele różnych kompozycji, ujęć, kolorów i form może powstawać dzięki tym niepozornym tworom natury. Liście w ujęciu standardowym, w dużym powiększeniu, podświetlane słońcem, dojrzewające w środku lata i kolorowe w okresie wczesnej jesieni to tylko kilka pomysłów na wykorzystanie tego motywu.
Naklejki na szafy z liśćmi są doskonałym sposobem na udekorowanie sypialnianych sprzętów, ale można je też wykorzystać w innych pomieszczeniach. Wiele zależy do tego, jaka forma czy kolorystyka została wykorzystana na zdjęciu. Przykładowo gigantyczne powiększenie palmowego liścia z czystymi kroplami wody skroplonymi na jego powierzchni kojarzy się z wyjątkową świeżością poranka, albo pierwszymi minutami zaraz po ożywczym letnim deszczu. Tego rodzaju motyw to idealny dodatek do wystroju łazienki, w której wykorzystano odpowiednią tonację kolorystyczną nawiązującą klimatem do SPA.
Liście na naklejkach mogą też być efektem pracy utalentowanego grafika, który na jednostajnej powierzchni tła tworzy ciekawą kompozycje małych kolorowych elementów. Takie naklejki przypominają nieco mieszkania babć, w których na ścianach można było znaleźć delikatne wzory tapet. Na współczesnych szafach, ale również na szafkach, drzwiach czy ściankach działowych tego rodzaju motywy dodają delikatności i lekkości i wcale nie musza kojarzyć się z kobiecą aranżacją. Warto również pomyśleć o dobroczynnym wpływie zieleni na samopoczucie i otaczając się nią zafundować sobie dom dla relaksu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem