🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Naklejki na szafę przesuwną

Szafa to mebel, który znajduje się w każdym domu, a ponieważ nie należy on do małych, bywa też sporym problemem. Kilkuosobowa rodzina potrzebuje sporo miejsca zarówno na codzienną odzież, jak i różne artykuły pierwszej potrzeby czy domowe drobiazgi.
Szafa to mebel, który znajduje się w każdym domu, a ponieważ nie należy on do małych, bywa też sporym problemem. Kilkuosobowa rodzina potrzebuje sporo miejsca zarówno na codzienną odzież, jak i różne artykuły pierwszej potrzeby czy domowe drobiazgi. W małych mieszkaniach często wykorzystuje się każdą ściankę działową i każdy zakątek do zabudowania, nie tylko oszczędzając na materiałach, ale także na wolnych przestrzeniach domu. W domach jednorodzinnych i apartamentach, w których można wygospodarować znacznie więcej miejsca szafy najczęściej zajmują całą ścianę sypialni. Większość z nich jest też wyposażona w drzwi przesuwne.
Szafy wnękowe, sypialniane czy te w korytarzach nie muszą być nieestetyczne i monotonne w swoim wyglądzie, ale z powodzeniem dadzą się wykorzystać, jako dekoracyjny atut w aranżacji wnętrza. Pozwalają na to fototapety i naklejki na drzwi przesuwne. Ich podstawową cechą decydującą o wyborze jest oczywiście wykorzystany motyw graficzny, który posiada wiele cech wpływających na wizualny odbiór wnętrza. Zarówno kolorystyka, natężenie i odcień gamy barwnej, jak i układ wzoru oraz jego charakter mają decydujący wpływ na wnętrze i tworzony w nim klimat.
tutaj http://www.dekorolka.pl/naklejki-na-szafy można zobaczyć szereg propozycji o bardzo zróżnicowanym charakterze, które są przykładem wszechstronnych możliwości aranżacyjnych. Wybierając naklejki w stylu industrialnym, prezentujące nowoczesną architekturę, mosty, uliczny ruch czy kamienne ściany i tunele osiągnie się z pewnością efekt nowoczesnego, wręcz futurystycznego wnętrza. Rośliny nadają otoczeniu subtelności i świeżości, krajobrazy tworzą przestrzeń, motywy tkanin to skojarzenia erotyczne albo wiążące się z domem rodzinnym. Wszystkie te wzory na drzwiach przesuwnych sprawią, że pomieszczenie momentalnie zmieni charakter.
Szafy z drzwiami przesuwnymi znajdą się także w małych pokojach i przedpokojach. W takich pomieszczeniach doskonałym wyborem będą naklejki powiększające wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem może być kompozycja abstrakcyjna o charakterystycznym dynamicznym układzie linii czy elementów figuralnych tworzących optyczne wrażenie głębi. Osoby ceniące spokojne nastrojowe wnętrza mogą wybierać również pomiędzy naklejkami z wąskimi uliczkami starych miast, podcieniami, tunelami, które w wyobraźni tworzą trzeci wymiar.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem