20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki na szafę dwudrzwiową

Szafa jest nie tylko jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia domu, ale też często stwarza sporo problemów ze swoim wyglądem,…
Szafa jest nie tylko jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia domu, ale też często stwarza sporo problemów ze swoim wyglądem, który nie zawsze komponuje się z wnętrzem. Jeśli mieszkamy w małych lokalach mebel ten często staje się przeszkodą, która nie tylko zajmuje za dużo miejsca, ale też rzuca się w oczy z uwagi na swoje parametry. Naklejki na szafę dwudrzwiową to dekoracje, które pozwolą w szybki i prosty sposób, a także bez dużych nakładów finansowych wyeliminować problem nieestetycznego mebla, a przy okazji stworzyć niestandardową dekorację wnętrza. Te ciekawe dekoracje rozwiążą też problem upływu czasu przywracając efektowny wygląd wysłużonym sprzętom.
Naklejki na szafę dwudrzwiową to kompozycje, które stwarzają wiele możliwości aranżacji, gdyż są spore wymiarowo, co pozwala na umieszczenie w ich ramach nawet dużego pejzażu. W przeciwieństwie do wąskich bieliźniarek tutaj pojawia się przestrzeń o bardziej proporcjonalnych wymiarach, która pozwala na stworzenie czegoś na podobieństwo obrazu. Spora szafa to również większy wpływ na wnętrze, dlatego umieszczony na drzwiach widok rozległego jeziora czy wąskiej uliczki będzie optycznie powiększał pokój lub zmieniał jego proporcje. Umieszczona w odpowiednim miejscu nie tylko przestanie być zawalidrogą, ale jeszcze korzystnie zmieni pomieszczenie.
Naklejki, jakie można wykorzystać na szafach dwudrzwiowych to szeroka gama wzorów począwszy od tych uniwersalnych, jak kwiaty, drzewa, motyw lasu czy jeziora po te bardzo charakterystyczne, nawiązujące na przykład do tematyki orientalnej, afrykańskiej czy retro. Ich aplikacja jest stosunkowo łatwa i nie wymaga udziału specjalisty, a jeśli wzór zostanie zamówiony dokładnie na wymiar drzwi zmiana wizerunku mebla jest banalna i szybka. To sposób na uniknięcie kosztów, kiedy znudzi nam się wystrój lub zmienimy kolorystykę wnętrza, a nie chcemy wymieniać mebli na nowe. Dostosowanie motywu do nowego designu pokoju czy korytarza wymaga zaledwie wybrania właściwego wzoru dekoracji.
Naklejki na szafę dwudrzwiową to efektowne dekoracje, które zachowują swój nienaganny wygląd przez wiele lat. Drukowane na winylowym podłożu, dopasowane wymiarem do powierzchni drzwi doskonale do nich przylegają niewiele różniąc się od oryginalnego laminatu. Dzięki wyborowi właściwego motywu pozwalają też wprowadzić do wnętrza odrobinę kolorystycznego ożywienia, podkreślić kobiecy charakter wnętrza kompozycją kwiatową, odświeżyć klimat pokoju widokiem otoczonego zielenią jeziora czy brzozowego lasu. To również sposób na dopasowanie nowoczesnego mebla o prostej formie do stylu vintage, prowansalskiego czy rustykalnego.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem