Naklejki na okno

Duże jasne okna mogą być prawdziwym atutem szczególnie w tych miejscach, które są przeznaczone do celów rekreacyjnych, albo służą…
Duże jasne okna mogą być prawdziwym atutem szczególnie w tych miejscach, które są przeznaczone do celów rekreacyjnych, albo służą wykonywaniu pracy zawodowej wymagającej dobrego oświetlenia. Nie zawsze jednak warunki usytuowania domu pozwalają na to, aby korzystać z luksusu dziennego światła bez ryzyka zaglądania do wnętrza nieproszonych gości. Nie należy do przyjemności przechadzanie się po własnym salonie w swobodnym ubraniu lub piżamie, jeśli każdy przechodzień może oceniać nasz wygląd ograniczając swobodę. Usytuowanie domu w niezbyt korzystnym miejscu nie oznacza jednak konieczności rezygnowania z okien nawet w łazience, jeśli taką mamy fantazję. W zachowaniu intymności pomogą specjalne samoprzylepne dekoracje.
Naklejki na okno
Naklejki na okno to specjalna kategoria folii samoprzylepnych, które mogą pełnić funkcję dekoracyjną oraz – jak wspomniano wcześniej – chronić wnętrze przez wzrokiem osób niepożądanych. Do dyspozycji są piękne nadruki w kolorze białym, nazywane popularnie szronionkami lub mrożonkami, bowiem do złudzenia przypominają zimowe oszronione szyby okienne. Piękny biały nadruk tworzy konkretny wzór w stylu industrialnym, motyw roślinny lub ciekawą kompozycję figuralną. Folie idealnie przylegają do szyb tworząc na nich warstwę, która z jednej strony przepuszcza światło, a z drugiej nie pozwala zajrzeć do wnętrza z drugiej strony. Folie tego rodzaju są efektownym dodatkiem do łazienek i kuchni, w których niepraktyczne firanki można zastąpić taką ozdobą.
Inna kategoria naklejek na okno to folie ograniczające przenikanie promieni ultrafioletowych oraz folie lustrzane, które całkowicie eliminują przejrzystość szkła. Folia lustrzana jest jak lustro w pokoju przesłuchań – z jednej strony całkowicie przejrzysta, z drugiej odbijająca każdy promień. To doskonałe rozwiązanie na przykład do salonu kosmetycznego lub gabinetu stomatologicznego, który wymaga intymności z uwagi na komfort pacjentów, a z drugiej strony jest o wiele przyjemniejszy i bardziej klimatyczny w jasnym dziennym świetle. Warto również wspomnieć o foliach kolorowych, dzięki którym w pomieszczeniu tworzy się bardzo klimatyczny nastrój. Mogą to być ciekawe wzory transparentne, które idealnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych. Mogą to też być folie witrażowe, albo po prostu jednobarwne, wypełniające pomieszczenie nastrojowym kolorowym światłem.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem