20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki na meble dla dzieci

Zobacz te propozycję : pokój dziecięcy to miejsce, które wymaga szczególnego podejścia w kontekście wystroju i aranżacji wnętrza.
Pokój dziecięcy to miejsce, które wymaga szczególnego podejścia w kontekście wystroju i aranżacji wnętrza. Każdy detal takiego wystroju powinien być starannie przemyślany i zaplanowany pod katem wpływu, jaki będzie wywierać na malucha, walorów edukacyjnych, bezpieczeństwa i oczywiście dobrego samopoczucia malucha. O ile dorośli są w stanie przystosować się do nowych warunków, za nawet zaakceptować to, co nie do końca im odpowiada, o tyle w przypadku najmłodszych nawet nieodpowiedni dobrany kolor czy motyw zwierzątka, którego się dziecko boi będzie powodem do traumy. Nie każdego jednak stać na wyszukane artystyczne meble i drogie dekoracje, dlatego warto sięgnąć po proste kolorowe ozdoby.
Naklejki na meble dla dzieci
W dekorowaniu pokoju dziecięcego z pewnością pomogą naklejki na meble dla dzieci, które można zobaczyć w zakładce http://www.dekorolka.pl/okleiny-do-pokoju-dziecka. Każda z takich oklein jest typowym dziecięcym wzorem, który łączy w sobie spokojną stonowaną kolorystykę lub też intensywne żywe barwy z motywami o wyjątkowo pozytywnej wymowie. Nie ma znaczenia, czy wzór okleiny przedstawia konie, koty, pieski czy ptaszki – wszystkie są pogodne, sympatyczne i w żadnym wypadku nie zagrażają maluchowi. Wśród wzorów znajduje się wiele kompozycji rytmicznych otwartych, wzorów powtarzalnych, które można dowolnie przycinać bez szkody dla całości obrazu.
Naklejki na meble dla dzieci to również duże zróżnicowanie kolorystyczne i tematyczne, dzięki czemu znajdą się odpowiednie wzory dla każdego dziecka bez względu na jego wiek czy płeć. Chłopięca sypialnia będzie pięknie wyglądać z mozaiką złożoną z rowerków, zabawnych jamników, koni lub podwodnego świata kolorowych rybek. Dziewczynce z pewnością sprawią przyjemność różowe słodkie serduszka, milutkie kotki i szczeniaczki albo pastelowe kompozycje kwiatowe. Jest też wiele wzorów uniwersalnych, jak ciekawie zaprojektowane niebieskie miasto, tańczące zwierzątka, zabawne małe kaczuszki czy sowy. Każdy z motywów charakteryzuje się też określoną tonacją barwną, a motywy bardzo kolorowe będą piękna ozdobą wnętrz urządzonych w jednostajnej kolorystyce.
Zaprezentowane naklejki to bardzo prosty sposób na udekorowanie wnętrza dziecięcego pokoju, który urządzano niskim kosztem ograniczając się do prostych białych mebli. Kilka kolorowych pasów okleiny przekształci prostą szafę czy biurko w bajkowy kolorowy mebelek, który będzie cieszył oczy dziecka i urozmaicał aranżację. Barwne mebelki w sowy, rowerki czy kotki to również zachęta do sprzątania, bo przecież o wiele przyjemniej powierzać klocki ochronie słoników niż wrzucać je do prostej białej szuflady.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem