20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki na laptopa

Laptop stanowi obecnie nieodłączne wyposażenie wielu osób, zarówno z grona młodzieży, jak i tych wykorzystujących go w pracy zawodowej.
Laptop stanowi obecnie nieodłączne wyposażenie wielu osób, zarówno z grona młodzieży, jak i tych wykorzystujących go w pracy zawodowej. Dla wielu z nich, szczególnie tych młodszych urządzenie to nabiera bardzo osobistego charakteru, kryjąc wiele prywatnych tajemnic, zdjęć, kontaktów, pozostając oknem na świat i miejscem wieczornych spotkań towarzyskich. Z kolei osoby pracujące, które z laptopem przemieszczają się pomiędzy klientami z pewnością cenią sobie jego estetyczny wygląd, dzięki któremu mogą bez problemu wyjąć go z futerału i zaprezentować ofertę.
Ciekawe naklejki na laptopa
Każdy z tych aspektów potrzebuje konkretnego rozwiązania, które z jednej strony sprawi, że stanie się on jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i designerski, a z drugiej będzie efektowny, estetyczny i dopasowany do wykonywanych zadań. Sposobem na te problemy są samoprzylepne naklejki na laptopa. Kolorowe motywy w wielu różnych ujęciach drukowane na wytrzymałej winylowej folii nie tylko będą efektowną dekoracją, ale też zabezpieczą pokrywę urządzenia przed rysowaniem. Zadrapania, pęknięcia i inne uszkodzenia plastiku to standard zwłaszcza przy ich częstym przenoszeniu. Naklejka stanie się swoistym buforem, dzięki któremu powierzchnia nie zmieni swojego wyglądu nawet przy intensywnej eksploatacji.
Na stronie http://www.dekorolka.pl/naklejki-na-laptopy zamieszczono wiele propozycji naklejek na powierzchnię laptopów. Zróżnicowanie jest ogromne obejmując zarówno motywy nowoczesne, jak i bardziej klasyczne, dlatego na swoje urządzenie wybierze coś zarówno zbuntowany nastolatek, jak i pani bizneswoman w średnim wieku. Dla pań oraz osób z ekologicznym zacięciem znajdą się ciekawe motywy zebry w formie klasycznej, jak i stylizowane z ciekawym dodatkiem w postaci pary oczu. Osoby z podejściem technicznym mają do wyboru kompozycje zębatych kółek i metalowych rurek, a zwolennicy bardziej spokojnych rozwiązań sięgną po teksturę blachy w kilku różnych wersjach.
Do bardziej designerskich i zarazem niezwykle ciekawych zaliczają się motywy naklejek z kategorii jeansowych. Fotografia zapiętej na metalowe guziki kurtki, paska, suwaka czy kieszeni spodni mogą okazać się pomysłowym i niezwykle ciekawym sposobem na ozdobienie laptopa. Najbardziej charakterystyczne jednak są naklejki imitujące elementy układów scalonych i motywy tematycznie nawiązujące do kodu binarnego, które dla wielu osób z pewnością skojarzą się z kultowym Matrixem. Każdy z motywów jest nie tylko przykładem efektownej dekoracji, ale również ochronną folią o dużej wytrzymałości, dlatego jej naklejenie może przedłużyć życie ulubionemu komputerowi.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem