🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Naklejki na kabinę prysznicową

Kabina prysznicowa jest coraz popularniejszym elementem wyposażenia łazienek w przeciętnych domach mieszkalnych….
Kabina prysznicowa jest coraz popularniejszym elementem wyposażenia łazienek w przeciętnych domach mieszkalnych. Po latach socjalistycznego budowania, w którym dominowała wanna dziś coraz więcej osób docenia uroki i wygodę prysznica, a nawet, jeśli decydują się również na kąpiele z pianką, kabina jest do nich dodatkiem. W domach, w których z łazienki korzysta więcej osób wskazana bywa intymność kabin, które wykonane z przejrzystego szkła lub tworzywa w żaden sposób nie chronią podczas kąpieli. Rozwiązaniem w takich sytuacjach bywają naklejki, które nie tylko zasłonią wnętrze, ale też stworzą ciekawą ozdobę łazienki, dodatkowo wzbogacając jej wystrój.
Naklejki na kabinę prysznicową to dekoracje, które przede wszystkim powinny znosić trudne warunki, jakie panują w tym pomieszczeniu. Podczas kąpieli nie tylko wzrasta poziom wilgoci, ale też zmieniają się temperatury, które mogą wpływać na strukturę tworzyw sztucznych powodując ich kurczenie czy odkształcanie. Naklejki drukowane na winylu i wyposażone w warstwę kleju są nie tylko odporne na wodę i ciepło, ale też świetnie trzymają się gładkiej powierzchni szkła. Bardzo istotne jest dokładne dopasowanie wymiarów takich dekoracji do wielkości paneli kabiny, bowiem wystające krawędzie stanowią ryzyko zaczepiania i odklejania.
Dekoracje samoprzylepne na kabiny prysznicowe to nie tylko ochrona wnętrza, ale również nowy sposób na zmianę designu łazienki, dlatego ważny jest dobór odpowiedniego wzoru, który go wzbogaci, a nie zakłóci. Do łazienek o bogatej kolorystyce lub do tych urządzanych całkowicie na biało ciekawym elementem będzie naklejka w kolorze oszronionego szkła, wyposażona w nadruk przypominający stojąca po drugiej stronie sylwetkę kobiety. Taka dekoracja jest neutralna kolorystycznie, ciekawa, a jednocześnie zasłania wnętrze. Osoby bardziej wymagające mogą sięgnąć po naklejki z motywami wody, lodu, szronu czy deszczu idealnie pasujące do przeznaczenia wnętrza.
Naklejki na kabiny prysznicowe nie muszą jednak zapewniać intymności, ale jedynie podkreślać niestandardowy wystrój i stanowić ciekawą ozdobę. Do takich celów świetnie nadają się folie z nadrukiem w kolorze białym, który przedstawia na przykład stylizowaną gałąź, kompozycję figuralną a nawet panoramę wielkiego miasta. Przeźroczyste w górnej części folie pozwalają na kontakt osoby przebywającej w kabinie z tym, co dziewie się na zewnątrz, a jednocześnie zasłaniają dolną część kabiny przed przypadkowymi osobami wchodzącymi do pomieszczenia. Biały kolor dekoracji jest uniwersalny i dopasuje się do każdego wystroju.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem