20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki na drzwi – stare drzwi

Drzwi wejściowe i do pomieszczeń przez całe dziesięciolecia było pomijane w aranżacji wnętrz. Dawniej narzucała takie podejście zwykła konieczność,…
Drzwi wejściowe i do pomieszczeń przez całe dziesięciolecia było pomijane w aranżacji wnętrz. Dawniej narzucała takie podejście zwykła konieczność, bowiem trudno było znaleźć w sklepach coś bardziej eleganckiego niż te tradycyjne, malowane na biało skrzydła z szybą. Młodzież improwizowała w tym zakresie, bardziej pragnąć intymności oklejała powierzchni plakatami i wycinkami z czasopism. Starsi często zasłaniali szyby improwizowanymi zasłonkami. Dziś możliwości w tym zakresie są znacznie większe, a chociaż można już kupić dziesiątki pięknych drzwi wewnętrznych, to obok nich króluje też moda na oklejanie.
Naklejki na drzwi stare
Materiałem dekoracyjnym na drzwi są oczywiście naklejki, dostępne w setkach odmian kolorów i wzorów. Ponieważ dziś każdy właściciel mieszkania czy lokalu publicznego poszukuje niestandardowych pomysłów na aranżacje dotyczy to również wspomnianych naklejek. Ostatnie lata to moda na powracanie do przeszłości i odtwarzanie we wnętrzach klimatu dawnych lat, określanego, jako retro lub w bardziej urozmaiconej wersji – vintage. W kontekście takiej ara zacni doskonałym rozwiązaniem będą naklejki na drzwi – stare drzwi, zaprezentowane w kolekcji na stronie http://www.dekorolka.pl/83/fotolaminaty-i-naklejki/search/stare%2Bdrzwi. To niestandardowy i zarazem ekstrawagancki pomysł na dekorację wnętrza.
Oklejanie drzwi może przyjmować bardzo różnorodną postać. W wielu stylowych wnętrzach wykorzystuje się motywy fototapet naklejanych też na ściany, lub dobiera kolory i wzory kontrastujące, lecz posiadające jakiś element wspólny z całością wystroju. Naklejki ze starymi drzwiami mają tu podwójne zadanie. Z jednej strony całkowicie zmieniają design skrzydła drzwiowego, dodając mu kolorów i wizualnej faktury. Z drugiej strony nie sprawiają, że funkcja drzwi zostaje odsunięta na drugi plan, bo nadal pozostają one drzwiami, lecz w odmienionej formie. Zróżnicowanie wzorów naklejek oraz pomysłowość ich projektantów pozwalają na stworzenie niezwykle interesującego efektu, jak stojąca za szybą kobieta czy wchodzący do mieszkania mężczyzna.
Dla niektórych osób wizja naklejenia dna drzwi wejściowe lub wewnętrzne naklejki z widokiem starych desek i zardzewiałej kłódki być może nie mieści się w kanonach piękna. Warto jednak pomyśleć o stylizacji pomieszczenia, bowiem modne w ostatnim czasie, urządzane w klimacie industrialnym lofty, aż proszą się o dopełnienie w formie odrapanych z farby, stalowych wrót. Podobne wzmocnienie można zastosować we wnętrzach rustykalnych, w których przecież w rzeczywistości nikt nie spodziewałby się eleganckich drzwi z lakierowanego drewna. Zgromadzone w kolekcji propozycje są po prostu designerskie i wymagają odpowiedniego podejścia, nowoczesnych poglądów i tolerancji, a także odrobiny poczucia humoru, dzięki któremu można zaskoczyć przyjaciół niestandardowym wnętrzem.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem