🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Naklejki na blaty stołowe laminowane

Stół jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia wnętrza i trudno wyobrazić sobie dom lub miejsce pracy …
Stół jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia wnętrza i trudno wyobrazić sobie dom lub miejsce pracy bez tego praktycznego, funkcjonalnego mebla. Przez wiele lat stoły pojawiały się w domach w dwóch odmianach – eleganckiej, z litego drewna, dedykowanych wykwintnym salonom, jadalniom czy pokojom dziennym oraz w bardziej siermiężnej i jednocześnie odporniejszej na ślady użytkowania wersji kuchennej. Współczesność przyniosła wiele zmian również w tym zakresie, a pominąwszy bardzo drogie, wykwintne modele dla prawdziwych koneserów spore uznanie znajdują proste i funkcjonalne meble do tradycyjnych domów rodzinnych.
Naklejki na blaty stołowe laminowane
Prosty stół nie musi być wcale monotonny, a jako mebel pozbawiony wyszukanych zdobień jest doskonałą podstawą do tworzenia samodzielnie dobranego designu. Dzięki temu będzie nie tylko dopasowany do kolorystyki i stylu wnętrza, ale też zyska całkiem nowy wygląd. Sposobem na także stylizację są naklejki na blaty stołowe laminowane, które całkowicie zmienią jednolita konstrukcję w mebel, który będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Laminowane naklejki są nie tylko łatwe w umieszczeniu na blacie, ale i możliwe do wymiany, jeśli znudzi się wybrany motyw czy też ziemi kolorystyka wnętrza po remoncie. To prosty i niedrogi sposób na przystosowanie mebla do nowego wnętrza i nowego przeznaczenia.
Doskonała forma dekoracji
Naklejki na blaty stołowe laminowane to dekoracje, które są z pewnością bardzo piękne, ale też wyjątkowo odporne na uszkodzenia wynikające z użytkowania mebla. O ile stylowy stół z litego, woskowanego drewna wymaga wyjątkowej ochrony, o tyle laminowana naklejka nie porysuje się i nie zaplami po pozostawieniu na niej szklanki z gorącą herbatą. Nie ma też problemu z jej wytarciem czy umyciem, jeśli herbata się przypadkiem rozleje. Poza tym, gdy na takiej ozdobie pojawią się ślady użytkowania nie trzeba kupować kolejnego mebla za duże pieniądze, a wystarczy jedynie wymienić dekorację. To wyjątkowy komfort, który nie ogranicza możliwości wykorzystywania stołu także w domach, w których mieszkają małe dzieci.
Laminowane naklejki to szeroki wybór wzorów, które można dopasować do dowolnego formatu blatu stołowego. Konieczne jest tylko wybranie takiego motywu, który będzie się dobrze prezentował w wersji kwadratowej lub prostokątnej. Jeśli kompozycja jest zamknięta a zostaną zmienione jej proporcje efekt może być nieciekawy, a motyw zniekształcony. Znacznie bardziej uniwersalne bywają kompozycje otwarte, jak tekstury ceglane, kompozycje z drewnianych desek, tęczowe paski czy abstrakcje. Dzięki naklejkom na naszym stoliku mogą zakwitnąć kwiaty, pojawi się stylowy pojazd lub ulubione zwierzę, albo strona z komiksu w stylu retro.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem