🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Naklejki motywacyjne szeroka oferta

Motywowanie jest jednym z ważniejszych elementów naszego życia. Znakomita część osób…
Motywowanie jest jednym z ważniejszych elementów naszego życia. Znakomita część osób bez poklepania po plecach i przyjacielskiego stwierdzenia, że dobrze poszło nie potrafi wykonać kolejnego kroku. Działanie ma dla nich sens tylko wówczas, gdy przynosi pozytywne efekty i jest przez innych doceniane. Szczególnie ważne bywa motywowanie nastolatków i dzieci, które podejmują swoje pierwsze wyzwania. Wspomnianego poklepania po plecach potrzebuje każdy od czasu do czasu, kiedy jednak nie ma kto tego gestu wykonać motywować mogą naklejki z odpowiednimi napisami.
Można sobie wyobrazić poranne wstawanie z łóżka przed kolejnym, pełnym wyzwań dniem i niechęć, jaka się z tym wiąże. Można też sobie wyobrazić, że z szafy stojącej na wprost łóżka krzyczy do nas napis zachęcający do bycia szczęśliwym, do radowania się słonecznym dniem, ciepłym latem, potwierdzający, że nie ma rzeczy niemożliwych. Można sobie wyobrazić, że podczas spożywania porannego śniadania z lodówki spogląda na nas oczami z sadzonych jajek talerzyk, mówiąc wesołe ;dzień dobry;. Napisy na każdym kroku, w sypialni, kuchni, łazience mogą przypominać o odpowiednim stosunku do życia i dodawać energii na kolejny dzień.
Naklejki motywacyjne
Zaletą takich motywacyjnych naklejek jest możliwość umieszczenia ich wszędzie, gdzie tylko przyjdzie nam ochota. Jeśli przebywamy w kuchni, napis może nas motywować z lodówki, szafki, ściany a nawet stolika śniadaniowego. Jeśli naszym sanktuarium jest łazienka, podkreślanie własnej wartości sprawdzi się w okolicy lustra, ze ściennych kafelków czy szafki na środki czystości. Idealnym miejscem jest każda gładka powierzchnia, włącznie z powierzchnią laptopa czy drzwi w pokoju. Dodatkowy plus, to opcja zamówienia w potrzebnym wymiarze, umożliwiającym dopasowanie do wyznaczonego miejsca.
Naklejki motywacyjne, jakich wiele można znaleźć na stronie http://www.dekorolka.pl/83/fotolaminaty-i-naklejki/search/motywacja%2Bnapis to połączenie grafiki obrazkowej z hasłami, pojedynczymi słowami, zdaniami, które nawiązują do różnych aspektów działania. Wiele propozycji jest doskonale dopasowanych do potrzeb nowoczesnych firm, w których zespoły młodych pracowników realizują określone grupowe projekty. Stałe przypominanie im o zaletach pracy w grupie, o ich możliwościach czy chęci osiągnięcia celu może w sposób bardzo znaczący wpłynąć na jakość pracy, a w efekcie także na osiąganą z niej satysfakcję.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem