20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki i okleiny na meble

Wyposażenie mieszkania wymaga zakupu wielu mebli i sprzętu gospodarstwa domowego, który nie należy do tanich. Z tego powodu takie zakupy planuje się raz na wiele lat…
Wyposażenie mieszkania wymaga zakupu wielu mebli i sprzętu gospodarstwa domowego, który nie należy do tanich. Z tego powodu takie zakupy planuje się raz na wiele lat starając się dopasować w miarę uniwersalne wzory, aby w przyszłości nie kolidowały ze zmienianym wystrojem. Meble można oczywiście adaptować dodając do nich różne akcesoria, zmieniając kształt nóżek czy kolor obicia, jednak najciekawszym i stwarzającym największe możliwości materiałem są naklejki na meble. Proste w aplikacji, niezbyt drogie, dostępne w dziesiątkach wzorów i kolorów w kilka chwil mogą diametralnie zmienić wystrój pokoju.
Naklejki na meble powstają z tradycyjnych cyfrowych fotografii oraz z kompozycji graficznych tworzonych komputerowo. Przenoszenie zdjęć na winylowe tło pozwala odtworzyć na powierzchni pokojowej szafy krajobraz rozległego jeziora czy reprodukcję znanego obrazu wielkiego mistrza. Taka technika tworzenia dekoracji sprawia, że na swojej szafie można zamieścić wszystko, co tylko podpowie wyobraźnia i co będzie się komponować z wystrojem. Dzięki możliwościom komputerów naklejka na szafę może być obrazem z wakacyjnego zdjęcia, albo wizerunkiem ukochanego domowego zwierzaka, którego fotografię przeniesiono na winylowe tło.
Naklejki i okleiny na meble
Naklejki na meble dostępne są w dziesiątkach wzorów, które poza opcją tworzenia różnych aranżacji umożliwiają też dopasowanie do wielkości samego mebla. Przykładowo wielka szafa z przesuwnymi drzwiami może stać się brzozowym lasem w szacie jesiennych kolorów, albo klimatycznym zachodem słońca. Z kolei wąska bieliźniarka będzie niezwykłym, efektownym meblem, jeśli jej drzwi ozdobi pojedyncza roślina, czy drzewo. Do dyspozycji są zarówno obrazy natury, jak i architektura, motywy tkanin, abstrakcyjne i realistyczne tunele, motywy kubańskie i wiele innych. Wiele takich motywów można znaleźć w zakładce http://www.dekorolka.pl/naklejki-na-szafy.
Jedną z ciekawszych kategorii naklejek na drzwi są motywy rustykalne. Współczesne aranżacje pozwalają na tworzenie ciekawych stylizacji nawiązujących do tego, co było modne i powszechne w odległej przeszłości. Dziś powroty do klimatów wiejskich, wizerunku starych chat, nieheblowanych desek, spłowiałego papieru czy suszonych ziół są spotykane stosunkowo często. Na uwagę zasługują także naklejki na meble z tunelami, które szczególnie korzystnie wyglądają na dużych szafach wnękowych. Poza efektowną dekoracją takie motywy również optycznie powiększają wnętrze.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem