🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Konie obrazy – pasują do każdego pomieszczenia

Konie uważane są za jedne z najpiękniejszych i zarazem najdoskonalszych tworów natury. Rosłe ogiery o fantastycznej lśniącej sierści, z rozwianą grzywą…
Konie uważane są za jedne z najpiękniejszych i zarazem najdoskonalszych tworów natury. Rosłe ogiery o fantastycznej lśniącej sierści, z rozwianą grzywą pędzące przez rozległe przestrzenne to obraz, jaki zazwyczaj podsuwa wyobraźnia. Niestety w naturze niewiele już dziś żyje tych zwierząt, a towarzysząc człowiekowi są ograniczane wędzidłem, lejcami i uprzężą. Pozostają jednak hodowle i pozostają obrazy, które pozwalają prawdziwym miłośnikom delektować się ich pięknem. Poza samym urokiem koń ma także nieco inną wymowę, jako niezwykle wierny, pracowity z wyrozumiały towarzysz człowieka, który niejednokrotnie w historii pokazał, jakim potrafi darzyć zaufaniem i oddaniem.
Konie obrazy
Obrazy przedstawiające konie są jedną z popularniejszych kategorii malarstwa, ale ponieważ zwierzęta te niezwykle trudno uchwycić pokazując ich rzeczywistą doskonałość, piękno i różnorodność, malowali je jedynie wybitni specjaliści na czele z przedstawicielami rodziny Kossaków. Dziś we współczesnych obrazach znacznie rzadziej można znaleźć konie, ale równoważy ten niedostatek nowa dziedzina artystyczna, jaką jest fotografia. Dzięki doskonałości aparatu fotograficznego i cyfrowym technikom druku powstają prezentujące konie obrazy takie, jak te na stronie http://www.dekorolka.pl/3/obrazy-na-sciany/search/horses. Każdy z nich to inne podejście twórcy, inne nasycenie emocjami, inny nastrój.
Kiedy mowa o koniach na obrazach zazwyczaj w wyobraźni pojawiają się piękne hodowlane rumaki godne królewskiego siodła, ale przecież konie to również przyciężkie wiejskie zwierzęta gospodarskie, niewielkie dziecięce kucyki czy typowe konie pod siodło w lokalnych stadninach. Każdy z tych rodzajów ma wiele uroku i nie jest wcale prawdą, że klacz z wysiłkiem ciągnąca wyładowany węglem wóz jest mało efektowna i nie nadaje się na motyw obrazu. Propozycje w kolekcji pokazują, że nie ma odmiany, rodzaju, umaszczenia, które nie wprawiałoby w zachwyt.
Zaletą obrazów z wizerunkiem koni jest ich szeroka możliwość wykorzystania w aranżacjach. Temat ten z powodzeniem nadaje się do salonu, sypialni czy przedpokoju, ale również ozdobi pokój dziecięcy, biuro, a nawet salę konferencyjną poważnego przedsiębiorstwa. Konie są ponadczasowe, a dzięki możliwości dobierania ich w różnych sytuacjach, w biegu, podczas zapasów, na pastwisku czy pod siodłem – będą idealnie pasowały zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Ciekawe są również czarno-białe grafiki z motywem koni, wizerunki stajni, końskich akcesoriów a nawet baśniowych jednorożców.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem