🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Kolorowe, urocze naklejki dla dzieci

Dekoracje dziecięce przyjmują zazwyczaj niecodzienną formę, a chociaż przedstawiają rzeczy oczywiste, zrozumiałe, wielu z nich daleko do realności.
Dekoracje dziecięce przyjmują zazwyczaj niecodzienną formę, a chociaż przedstawiają rzeczy oczywiste, zrozumiałe, wielu z nich daleko do realności. Cechą dziecięcych dekoracji jest jedyna w swoim rodzaju kolorystyka – z jednej strony żywa, intensywna, pełna kontrastów, często nawet do siebie niepasujących. Z drugiej strony bywa mglista, tajemnicza, stanowiąca swoiste pomieszczanie wielu barw jak w enigmatycznej czarodziejskiej mgle. W dekoracjach dziecięcych nie ma zła w czystej postaci i nie ma wyraźnie podkreślonego dobra i zła. Czarownice, wiedźmy, leśne licha i gobliny mają na twarzy uśmiech, lub też są tak karykaturalne, że budzą go swoim wyglądem.
Wszystkie te cechy posiadają naklejki dla dzieci zaprezentowane w zakładce http://www.dekorolka.pl/83/fotolaminaty-i-naklejki/search/bajkowe. Kolekcja jest tak zróżnicowana jak bogaty bywa bajkowy świat dziecka, w którym nie ma rzeczy nierealnych, niemożliwych. Na równi z wiedźmami i czarownicami wśród naklejek znajdą się wróżki, aniołki, elfy i syrenki. Pojawią się bajkowe zamki z księżniczkami i książętami, zabawne domki leśnych skrzatów i bajkowi bohaterowie, jak Piotruś Pan czy Calineczka. Nie brakuje także mitycznych jednorożców oraz innych zwierząt z mniej lub bardziej rzeczywistego świata.
Naklejki dla dzieci
Wśród dziecięcych naklejek jednak można też znaleźć wiele takich z życia wziętych. Więzi rodzinne przybliża wizerunek wszystkich jej członków, skupionych na kanapie podczas lektury książki. Fantastyczna, uśmiechnięta twarz dziecka w zimowej aurze od pierwszego spojrzenia budzi wewnętrzną radość. Jest nawet dziewczynka z apetycznym czerwonym jabłkiem, żabi król i dyniowa karoca Kopciuszka. Każdy z tych motywów wybrany spośród dziesiątek innych posiada bardzo pozytywny, przyjazny ładunek emocji, nawet w groźnych postaciach nie budzących strachu, a jedynie będących odniesieniem do tego, co nie do końca dobre na świecie.
Naklejki dla dzieci są przepiękną, bajkową, klimatyczną i nastrojową dekoracją do pokoju. Umieszczone na drzwiach wejściowych, na szafie czy regale, na ścianie nad biurkiem lub obok łóżka stworzą prawdziwie dziecięcy nastrój, odnoszący się do nierealnego, ale niezwykle przyjaznego świata. Dzięki nim każdy maluch pokocha to miejsce, będzie się w nim czuł idealnie i utożsamiał z nim, a dzięki takim odniesieniom, poprzez obcowanie z pięknem będzie miał dobry nastrój. Wśród naklejek dla dzieci znajdą się też propozycje dla tych nieco starszych, rozbudowane ilustracje, enigmatyczne pejzaże czy czarno-białe grafiki efektownie i stylowo uzupełniające wystrój pokoju.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem