🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Kolorowe naklejki na lodówkę

Oklejanie lodówki nie jest zwyczajem nowym, ale z pewnością nigdy w przeszłości nie traktowano tego elementu wyposażenia,….
Oklejanie lodówki nie jest zwyczajem nowym, ale z pewnością nigdy w przeszłości nie traktowano tego elementu wyposażenia, jako miejsca do umieszczania kreatywnych dekoracji. Być może wynika to z faktu, że dawniej lodówki nie były tak duże, jak obecnie oraz w sklepach trudno było znaleźć materiały na tyle trwałe, aby spełniły rolę kolorowej ozdoby. Dzisiejsze naklejki na lodówki nie tylko doskonale trzymają się powierzchni, ale też są odporne na trudne warunki panujące w tym pomieszczeniu, jak zmiany temperatur, wilgoć i częste dotykanie. Duże powierzchnie często nawet dwudrzwiowych sprzętów AGD stwarzają też znacznie większe możliwości aranżacji.
Naklejki na lodówkę
Naklejki na lodówki, jakie można znaleźć w zakładce http://www.dekorolka.pl/naklejki-na-lodowke to przede wszystkim kolorowe i bardzo efektowne dekoracje, dzięki którym monotonne pomieszczenie zmieni się w pełną życia, designerską kuchnię. Duża powierzchnia lodówki pozwoli wyeksponować motyw, a dzięki jego powiększeniu dodatkowo korzystnie wpłynie on też na parametry wnętrza. Większość wykorzystanych motywów jest bezpośrednio związana z gotowaniem i jedzeniem, ale dla poszukujących niestandardowych rozwiązań dostępne są też wzory niezwiązane z tematyką kulinarną. Do takich propozycji zaliczają się na przykład pojedyncze kwiaty, drzewa, wieża Eiffla czy londyńska budka telefoniczna.
Wybór odpowiedniej naklejki to sposób na zmianę wizerunku nie tylko lodówki, ale i całej kuchni. Jeśli właściciel pragnie, aby była ona jednak ściśle związana z jedzeniem, a poszukuje ciekawych opcji rozwiązaniem mogą być wzory, które przedstawiają kolorowe wnętrze chłodziarki. Regularnie rozmieszczone półki z takimi produktami, jak kolorowe warzywa i owoce, butelki wina, barwne pojemniki z tworzywa czy opakowania serów, jajek i innych produktów mlecznych tworzą ciekawe wrażenie otwartych drzwi. Innym motywem kulinarnym są zanurzone w wodzie kostki lodu czy plastry owoców, a także półki wypełnione słoikami, kieliszki z winem i wiele innych.
Naklejki na lodówkę to doskonały sposób na zmianę wizerunku pomieszczenia, ale również metoda dopasowania sprzętu do nowych mebli, albo proste odświeżenie podniszczonych, zadrapanych drzwi po remoncie wnętrza. Naklejka nie tylko wprowadzi trochę koloru i będzie piękną dekoracją, ale również sprawi, że nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na nowy sprzęt, bo ten istniejący straszy wyglądem w nowoczesnym, odświeżonym wnętrzu. Naklejki przycinane na wymiar idealnie dopasowują się do wielkości drzwi zarówno w przypadku lodówek jedno jak i wielodrzwiowych. Aplikacja jest prosta, a wytrzymała folia wytrzymuje nawet intensywne użytkowanie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem