20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Jak odświeżyć stare meble naklejki na fronty

Okresowe remonty związane z koniecznością odświeżenia mieszkania lub też z prostego powodu, jakim jest potrzeba zmiany otoczenia…
Okresowe remonty związane z koniecznością odświeżenia mieszkania lub też z prostego powodu, jakim jest potrzeba zmiany otoczenia nie zawsze wiążą się z możliwością wymiany mebli. Często te, które już posiadamy są bardzo komfortowe i nie chcemy się z nimi rozstawać, ceniąc je za funkcjonalność, a także za solidne wykonanie. Z drugiej strony odmalowane ściany czy nowiutka fototapeta kontrastują z nieco przytartą przez czas szafą, a także kłócą się z jej tradycyjnym designem. Odświeżenie starego mebla, który wciąż jeszcze może nam służyć jest proste, jeśli wykorzystamy kolorowe naklejki na fronty szaf lub szafek.
Jak odświeżyć stare meble naklejki na fronty
W każdym domu z pewnością znajduje się jakaś szafa, wąska, kominkowa lub szeroka, wielodrzwiowa, często wyposażona też w drzwi przesuwne. Naklejki na fronty pozwalają na całkowitą zmianę designu, ale przede wszystkim przywrócenie drugiej młodości każdemu takiemu meblowi pod warunkiem dopasowania wzoru do jego parametrów. W kolekcji na stronie http://www.dekorolka.pl/naklejki-na-szafy znalazło się wiele takich propozycji, które pokazują, jak szeroka jest rozpiętość tematyczna dekoracji, które mogą być dostosowane do konkretnego wystroju, stylu czy kolorystyki. Wykorzystując możemy nie tylko odświeżyć mebel, ale też podkreślić design wnętrza.
Wśród wzorów naklejek na fronty szczególną grupę tworzą te na szafy trzydrzwiowe. To naklejki, które potrafią w bardzo wyraźny sposób wpłynąć na charakter wnętrza, bowiem duża powierzchnia szafy zapewnia doskonałe miejsce do umieszczenia motywu powiększającego wnętrze. Odświeżenie trzydrzwiowej szafy z drzwiami przesuwnymi można tu połączyć z ogólnym aranżowaniem wystroju, a mebel, którego front ozdobi piękny pejzaż lub naklejka z wąskim arkadowym przejściem sprawi, że pokój zyska na przestrzeni. Inną, równie ciekawą grupa naklejek są te z kompozycjami roślinnymi. Bukiety kwiatów, leśne krajobrazy to idealny dodatek do sypialni, w której stworzą relaksujący nastrój idealny do wypoczynku.
Na pytanie, jak odświeżyć stare meble, odpowiedź jest prosta. Wystarczy wykorzystać kolorowe naklejki na fronty, a szafa, szafka w pokoju dziecka czy kuchni, a nawet komoda zmieni się z wysłużonego sprzętu w designerski dodatek do wnętrza. Wśród propozycji naklejek znajdą się zarówno te tradycyjne, o spokojnych, powtarzalnych wzorach, jak i motywy nietypowe, niespotykane i z pewnością sprawiające, ze zarówno mebel, jak i wnętrze zyskają na uroku. Udekorowana i zarazem odświeżona szafa ubrana w dzianinę, piękną koronkę, ozdobiona architekturą, abstrakcją czy pejzażem morskim z żaglówką będzie niezwykłym elementem wyposażenia wnętrza.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem