20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety zima

Każda pora roku ma w sobie pewien specyficzny, niepowtarzalny urok, jednak z uwagi na możliwości tworzenia dekoracji jedną z najpiękniejszych jest z pewnością zima.
Każda pora roku ma w sobie pewien specyficzny, niepowtarzalny urok, jednak z uwagi na możliwości tworzenia dekoracji jedną z najpiękniejszych jest z pewnością zima. Wiele osób może polemizować na ten temat twierdząc, że jesień czy wiosna są bardziej kolorowe, słoneczne i efektowniejsze, jednak niepodważalną zaletą krajobrazów zimowych bywa ich uniwersalność. Fototapety z zaśnieżonymi stokami, wypełnionymi białym puchem dolinami czy pokrytymi pierzyną koronami drzew są po prostu neutralne w kolorze i pasują do większości domowych czy lokalowych aranżacji.
Zima jednak nie zawsze bywa taka sama. Na fototapetach można ją prezentować w ujęciu krajobrazowym, jako zaciszny leśny zakątek, rozległa panorama górska czy samotnie płynący skuty lodem strumyk. Innym wyobrażeniem zimy jest narciarstwo i snowboard, wesołe szaleństwo na stokach, w kolorowych strojach i barwionych promieniami słonecznymi goglach rodzinne zabawy na śniegu, wesołe zjazdy na sankach, które już samym wyobrażeniem tego zimowego szaleństwa wywołują uśmiech na twarzy obserwatora. Zima, to również piesze wspinaczki, zorza polarna, ratownictwo górskie, psie zaprzęgi i oczywiście kolorowe, pełne świateł Boże Narodzenie.
Ciekawostką związaną z fototapetami o tematyce zimowej jest to, że nie muszą one wcale być wykorzystywane w miesiącach przypadających na tę porę roku. Wręcz przeciwnie łatwo sobie wyobrazić, jaką przyjemność sprawi wejście w upalny letni dzień do salonu czy pubu, w którym ze ściany spoglądają oblodzone zaspy lub siedząca na sankach zadowolona para. Zimowe obrazy nie muszą też być monotonne kolorystycznie, chociażby z uwagi na wyjątkowo barwne sportowe stroje czy sprzęt. Kolorowe mogą być również graficzne przedstawienia zimy, nawiązujące do nowego roku czy świąt.
Kolekcja na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/snow%2Bwinter%2Blandscape%2Bmountains to dziesiątki propozycji fototapet zimowych, które juz dziś mogą ozdobić pomieszczenia aranżowane w stonowanej niebiesko-białej gamie barwnej. Niektóre motywy będą też ciekawym sposobem na ożywienie takiej aranżacji poprzez dodatek kolorowego akcentu, jaki jest intensywnie czerwony strój ratowników czy pomarańczowy namiot. Kolorowe roześmiane postacie narciarzy wprowadzą też nutę radości i ożywienia do wnętrza, pozwalając czerpać z tej radości każdego dnia mieszkańcom domu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem