20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety ze słonecznikami

Słoneczniki we wnętrzu zamienią ponurą zimę na ciepłe lato. Jeśli do kwiatów dołączy uśmiechnięte dziecko z umalowanymi dłońmi radości wystarczy dla całej rodziny.
Słonecznik to kwiat, który w symbolice miewa bardzo przeciwstawne znaczenie. Z jednej strony jest przykładem dumy i arogancji, ale z drugiej symbolizuje przyjacielskie uczucia, sympatię, szczęście, ciepło. Czerpiąc inspirację z dziecięcej wyobraźni o słoneczniku można powiedzieć jedno – jest jak słońce, gorące, jasne, życiodajne i piękne. W dekoracji wnętrz, na barwnych, zajmujących całą powierzchnię ściany fototapetach słonecznik może właśnie takie słońce przenosić do domu również w środku zimy.
Światło dzienne stanowi podstawowy czynnik warunkujący nasze samopoczucie. Kiedy styczniu i lutym dni skracają się do maksimum, a o słonecznych promieniach można jedynie pomarzyć, wiele osób ogarniają stany depresyjne sprawiając, że stają się ospałe, niechętne do jakiejkolwiek aktywności. Ścienna dekoracja w postaci słonecznie żółtej fototapety to skuteczny dodatek, który we wnętrzu zamieni ponurą zimę na ciepłe lato i sprawi, że mieszkańcy poczują w sobie niezbędną energię. Jeśli do kwiatów dołączy jeszcze zabawne uśmiechnięte dziecko z umalowanymi dłońmi, albo chowające buzię w koronie płatków radości wystarczy dla całej rodziny.
Fotografie, nawet te najpiękniejsze same w sobie nie warunkują klimatu, nie podnoszą temperatury, ani nie dodają lumenów w pokojowym świetle, ale od czegóż ludzka wyobraźnia, która pomaga stworzyć obraz upalnego słonecznego dnia przyspieszając krążenie krwi w żyłach. Wybierając jedną z fotografii dostępnych w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/sunflowers%2Bflowers można stworzyć symboliczne lato dostępne przez cały okrągły rok, skłaniając do symbolicznego biegania pośród dojrzałych koron kwiatów albo obserwowania z nostalgią pracowitej pszczoły.
Na słoneczniki można też spojrzeć z innego punktu widzenia. Jako źródło wartościowych substancji cennych dla naszego zdrowia potraktowany w kategorii produktów konsumpcyjnych słonecznik może stać się piękną dekoracją kuchni, lokalu gastronomicznego czy prywatnej piekarni. Szklany flakonik z żółtym olejem, albo dorodny, smaczny słonecznikowy chleb z pewnością stanie się doskonałą zachętą do zakupu kolejnej porcji pieczywa, albo zjedzenia jeszcze jednej przystawki. W jadalni dzieci obcujące z taką fototapetą chętniej będą sięgać po widelec zjadając posiłek bez marudzenia.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem