🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety z widokiem – ciekawe motywy

Widok z okna – pozornie nic specjalnego, jeden z wielu szczegółów, jakie wiążą się z nowym lokum a jednak dla wielu osób tak istotny, że potrafią nawet zrezygnować…
Widok z okna – pozornie nic specjalnego, jeden z wielu szczegółów, jakie wiążą się z nowym lokum a jednak dla wielu osób tak istotny, że potrafią nawet zrezygnować z wyjątkowej okazji, bo nie podoba im się to, co z drugiej strony szklanej tafli. Do tego szczegółu przywiązujemy ogromną wagę zarówno kupując domek na wsi jak i wynajmując lokum na wakacje, ale szczególne znaczenie ma zaokienna panorama przy zakupie mieszkania. Dla czego tak się dzieje? Zapewne z jednej strony nie chcemy, aby sąsiedzi zaglądali nam do mieszkania, a z drugiej w praktyce sprawdza się przekonanie, że z pięknymi widokami obcuje się znacznie lepiej, spokojniej, przyjemniej, bardziej relaksująco.
Piękne pejzaże za szybą i jasne, nasłonecznione mieszkania nie są dane każdemu. Szczególnie w miastach warunki nie zawsze pozwalają na zielony krajobraz czy przestrzeń. Niedoskonałości mogą nam zrównoważyć fototapety, na których zaprezentowano piękny krajobraz widoczny po drugiej stronie szyby lub też samo okno w fantazyjnej oprawie bielutkich firan czy nastrojowych żaluzji. Okienne fototapety to spora gama motywów o zróżnicowanej kolorystyce od pięknego lazurowego nieba i morza przez spokojny zielony ogród po nowoczesne miasto w szacie nocnych świateł. Każdy z tych motywów to dekoracja do innego wnętrza i innej aranżacji.
Fototapety z widokiem
Na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/widok%2Bz%2Bokna można znaleźć dziesiątki propozycji dedykowanych miejscom i scenografiom mającym na celu stworzenie określonego klimatu. Ta kategoria fototapet może mieć szczególny wpływ na odbiór wnętrza, dlatego warto dobrze zastanowić się nad właściwym wyborem. Wśród propozycji znalazły się między innymi doskonałe wzory fototapet do biur i nowoczesnych pracowni, które już na pierwszy rzut oka wskazują na postępową i prężną instytucję. Biznesmen na tle nocnego miasta za oknem wieżowca, ekipa myjąca okna w gigantycznym szklanym wysokościowcu czy spotkanie biurowe na tle zachodzącego słońca, to pomysły bardzo nowoczesne do nowoczesnych firm.
W kolekcji znajdzie się też wiele dla poszukujących ciekawych spokojnych klimatów. Na ścianie pokoju nastolatka może się pojawić bulaj, w sypialni okna starej drewnianej chaty a w pokoju dla kobiet zimowy krajobraz za oknem lub miała futryna z kompletem do herbaty i białym wazonikiem pełnym kolorowych kwiatów na parapecie. Są tu także barwne witraże i nowoczesne okna biurowych boksów, a także niezwykle subtelne, idealne do stylu skandynawskiego okno w niebiesko-białej oprawie z ciepłym, przytulnym wnętrzem. Dla osób z poczuciem humoru na ścianie salonu może też zagościć włamywacz.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem