🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety z tulipanami

Tulipany to kwiaty, które wiele osób ceni ze względu na ich symboliczne nawiązanie do wiosny i rozkwitającej przyrody, a ponieważ to gatunek o okazałych jak na porę roku kwiatach…
Tulipany to kwiaty, które wiele osób ceni ze względu na ich symboliczne nawiązanie do wiosny i rozkwitającej przyrody, a ponieważ jest to gatunek o okazałych jak na tę porę roku kwiatach, bardzo często staje się elementem wiosennych bukietów czy też bywa wręczany w formie miłego gestu. Fototapety z tulipanami mogą stanowić bardzo ciekawą dekorację wnętrza nie tylko nawiązując do wspomnianej wiosny, ale też wprowadzając żywą, intensywną, pobudzająca kolorystykę.
Tulipany to jednak nie tylko kwiaty w czystej formie – pojedyncze, w wiązankach, pękach, na polach i w ogrodach nawet takie, bez żadnego elementu towarzyszącego już stanowią przykład ogromnych możliwości operowania formą i kolorem. Możliwości te rozszerza jeszcze wykorzystanie kwiatów, jako elementu symbolicznego, albo dodatku do dużej kompozycji w okazałym bukiecie czy na zielonej trawiastej łące. Jedną z takich propozycji jest połączenie tulipanowych kwiatów z pisankami, zajączkami czy innymi wielkanocnymi akcentami.
Wybierając fototapetę z tulipanami trzeba się przygotować na dynamiczną kolorystykę. Większość kompozycji to połączenie żywych barw w wielokolorowych bukietach, albo uzupełnienie kwiatów grafiką lub innymi elementami realnymi w postaci wazonów, ubiorów osób, napisów czy przedmiotów. W ich towarzystwie wnętrze staje się żywe, wesołe i zyskuje na atrakcyjności pod warunkiem jednak, że sam wystrój nie jest krzykliwy i dynamiczny. Fototapety tego rodzaju świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach białych, seledynowych, kremowych o jasnym subtelnym odcieniu, w których będą stanowić mocny akcent.
Dynamizm tulipanowych kompozycji nie oznacza jednak, że nie można sobie sprawić takiej fototapety w pomieszczeniu bardziej zdecydowanym. Pozostaje wówczas stonowana kompozycja złożona z białych kwiatów, albo wydruk w sepii czy czerni i bieli. W zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/tulipany można znaleźć wiele takich ciekawych zestawień, w których kwiaty te odgrywają główną lub symboliczną rolę. Duże kwiatowe kompozycje będą też idealnym dodatkiem do przestronnych wnętrz z małą ilością mebli, jak salon wyposażony w komplet wypoczynkowy czy sypialnia z łóżkiem i szafą.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem