🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety z ptakami

Ptaki to wyjątkowo wdzięczny temat dekoracji zwłaszcza, że odpowiednio uchwycone na zdjęciach potrafią nie tylko być efektowne, ale też przyjmować fantastyczne pozy…
Ptaki to wyjątkowo wdzięczny temat dekoracji zwłaszcza, że odpowiednio uchwycone na zdjęciach potrafią nie tylko być efektowne, ale też przyjmować fantastyczne pozy, czasami budzące współczucie, innym razem zabawny uśmiech. Ptaki to również wiele różnych gatunków, z których każdy cechuje się nieco innym charakterem, walorami dekoracyjnymi – a biorąc pod uwagę przypisywane im cechy – także wpływem na klimat wnętrza. Umieszczone na fototapetach w gigantycznych rozmiarach przyciągają uwagę kolorami piór, wdziękiem, nietypowym układem skrzydeł czy też wykonywanymi im tylko wiadomymi zajęciami.
Na fototapetach ptasia tematyka może pojawiać się w bardzo wielu formach, począwszy od klasycznych fotografii, będących nagrodą za wielogodzinne wyczekiwanie z aparatem w leśnej kryjówce po czarno-białe grafiki z symbolami odlatujących ptaków. Każda taka kompozycja ma nieco inny charakter i inaczej podkreśli aranżację wnętrza. Przykładowo dumnie stojący na kamieniu nad wodą żuraw, który zastygł w bezruchu oczekując na rybę to nawiązanie do natury, wyciszenia i spokoju właściwego tylko rybakom. Salon lub sypialnia ozdobione taką fototapetą będą nastrajały relaksująco i pozwolą na spędzenie przyjemnych chwil w wygodnym fotelu, w kontakcie z naturą.
Przeciwieństwem jest niespokojny, złowróżbny czarny kruk, który wzbudza lekki niepokój swoim wyglądem, wciąż pozostający w ruchu koliber czy też kompozycja prezentująca stylizowane stado odlatujących ptaków, pełna dynamiki i zarazem – dzięki swojej czarno-białej formie – doskonale pasująca do kolorowych wnętrz. Fototapety z ptakami to również kolorowe kreskówki, które można wykorzystać w kuchennych wnętrzach, jak i w pokoju dziecka, w którym będą zabawiać malucha każdego dnia po wstaniu z łóżka. Osoby ceniące wysoki standard sztuki mają do dyspozycji enigmatyczną książkę, której karty zrywają się do lotu przeradzając w ptasie skrzydła.
W kolekcji na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/ptaki znajdą się fototapety z ptakami o bardzo różnym charakterze. Można tu wybrać do monotonnych stylizacji i jednostajnej kolorystyce kolorowy ożywiający dodatek w postaci kompozycji z papugami, barwnego przysadzistego zimorodka, dwie tęczowe żołny, alb swojską i niezwykle przyjazną sikorę. Istotne bywa również wykorzystanie ptasiej tematyki w grafikach, wśród których znalazły się te romantyczne, pełne kwiatków i pastelowych gałązek, jak i zabawne gile na drutach telegraficznych, tworzące ciekawą kompozycję liniową z czerwonym akcentem.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem