20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety z niebem i chmurami

Idealnie błękitne, poprzecinane puszystymi obłoczkami chmur niebo to zapewne jeden z najpiękniejszych i najbardziej relaksujących widoków,
Idealnie błękitne, poprzecinane puszystymi obłoczkami chmur niebo to zapewne jeden z najpiękniejszych i najbardziej relaksujących widoków, jakie zapewnia nam natura. Gdyby w pogodny dzień wybrać się na zieloną łąkę, położyć na plecach z rękami pod głową i wpatrywać przez kilka minut w to, co znajduje się na górze, nastrój, samopoczucie i podejście do życia zmienią się jak w kalejdoskopie zaledwie w kilka minut. Fascynuje nas też i otacza tajemnicą niebo, jakie widzimy w nocy. Usiane gwiazdami często wydaje się bajkowe i romantyczne skłaniając do marzeń. Dlaczego tak się dzieje?
Przede wszystkim kolory nieba są fascynujące, żywe i pozytywnie oddziałujące na ludzki umysł. Nie tylko intensywny lazurowy odcień znany z najbardziej pogodnych dni lata, ale też ten nieco bardziej nastrojowy, bliżej wieczornego zmierzchu czy nawet nocy. Szczególnie kochamy też zachody i wschody słońca, szczególnie pięknie wyglądające na fototapetach i obrazach ściennych. Poza tym wolno przepływające chmurki, często w sposób niezauważalny mają właściwości magiczne i hipnotyzujące, a brak pośpiechu sprawia, że wpadamy w swoisty letarg dystansując się do świata i jego problemów.
Łatwo sobie w tej sytuacji wyobrazić, jak fototapety z widokiem nieba będą oddziaływać na charakter wnętrza. Błękitna płaszczyzna i dodatek białych obłoczków to zarówno sposób na rozjaśnienie, ożywienie i rozświetlenie aranżacji. Do domu wkracza słońce i pogodny dzień, a wraz z nim nastrój, dobre samopoczucie i pozytywne emocje. Niebo może też być zamglone, zachmurzone, albo ujęte w atmosferze zachodzącego nad morską taflą słońca, stając się ciekawą kompozycją w tonacji pomarańczowo-żółtej. Takie fototapety będą ciekawym uzupełnieniem wnętrz w kolorach pastelowych, o delikatnej lekkiej kombinacji detali, typowej dla kobiecych wnętrz.
Z drugiej strony niebo to świetny dodatek do wnętrz sypialnianych oraz do pokoi dziecięcych. W sypialni z powodzeniem zaprezentuje swoją magiczną moc fototapeta z rozgwieżdżonym nocnym niebem. Dziecko doskonale poczuje się w otoczeniu zabawnego stylizowanego księżyca i gwiazdek zawieszonych na sznurkach. W zakładce http://www.dekorolka.pl/okleina-niebo znajdzie się wiele propozycji lazurowych i granatowych fototapet do salonów, sypialni czy pokoi dla dzieci, dla realistów i marzycieli zarówno pod gołym letnim niebem, jak i pod baldachimem gwiazd.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem