🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety z lawendą i wrzosem

Kwiatowe dekoracje są popularnym elementem wystroju wnętrz jednak, chociaż można je ująć w jednej wspólnej kategorii …
Kwiatowe dekoracje są popularnym elementem wystroju wnętrz jednak, chociaż można je ująć w jednej wspólnej kategorii w rzeczywistości stanowią ogromne zróżnicowanie zarówno pod względem kolorystyki, jak i charakteru kompozycji. Dzięki ogromnej różnorodności kwiatów można tworzyć całkowicie odmienne nastroje poprzez wykorzystanie plam barwnych w poszczególnych kolorach, jak i poprzez wywoływane skojarzenia. Przykładowo pęk czerwonych róż w towarzystwie kieliszków wina, czerwonych wstążek, czekoladek przywołuje na myśl romantyczny klimat randek we dwoje. Białe konwalie z srebrnym wazoniku to widok typowy dla panieńskiego pokoju młodej niewinnej dziewczyny.
Szczególny klimat wnętrz tworzą fototapety z lawendą i wrzosem. Te niezwykłe kwitnące rośliny częściej kojarzą się z ziołami i aromatycznym suszem niż z kwiatami w pełnym znaczeniu tego pojęcia. Lawendę do wazoników sporadycznie wstawia się dla dekoracji, a częściej, jako źródło uspokajających eterycznych olejków, które tworzą przyjazną atmosferę w domu. Lawenda to jednak niezwykła, subtelna w swojej formie roślina, która w rzeczywistości posiada ogromną moc. Nie tylko zdolności leczenia i kojenia nerwów, ale zachowywanie kształtu i barw również po wysuszenia sprawia, że jest to roślina wieczna.
Lawendowe pola, kwiaty w dzbankach, wazonach, na drewnianych stołach to obrazy typowe dla wiejskiego klimatu. Fototapety z liliową lub różową lawendą to idealne tło dla wnętrz rustykalnych, w których drewniane stoły i belki na suficie stanowią standardowy element wystroju. Delikatny odcień kwiatowych łanów przypomina też długie spacery po rozległych łąkach wśród poruszanych powiewem wiatru łanów. Swojskie wiejskie klimaty są również skojarzeniem ze wspomnianą wiecznością, niepozorną siłą i zdrowym charakterem tego gatunku kwiatów. Podobnie, jak życie na wsi, blisko natury tak i lawendowe kwiaty są zdrowe i naturalne.
W zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/lawenda zgromadzona kolekcja lawendowych i wrzosowych fototapet pokazuje jak wiele ciekawych kompozycji można wykorzystać w aranżacji własnego przytulnego i bliskiego naturze wnętrza. Słodkie kruche ciastka na stole w towarzystwie fioletowych kwiatków przypominają o zbliżającym się lecie, wizycie u krewnych na wsi, wakacjach spędzonych na letniej działce nad rzeką, albo wypadzie do odległej Chorwacji na jedną z klimatycznych wysepek. Tam lawendowe pola spotyka się w naturze. Zanim jednak będzie można je zobaczyć ucieszą oczy na ścianie sypialni czy salonu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem