20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety z kotami

Koty od wieków towarzyszą człowiekowi zarówno, jako domowe zwierzęta dla towarzystwa, czy do pracy przy tępieniu gryzoni, jak i w charakterze symboli…
Koty od wieków towarzyszą człowiekowi zarówno, jako domowe zwierzęta dla towarzystwa, czy do pracy przy tępieniu gryzoni, jak i w charakterze symboli związanych między innymi z religią i starożytnymi wierzeniami. Szczególnie popularne były w starożytnym Egipcie, gdzie otaczano je niemal boską czcią ubierając w biżuterię i poświęcając im posągi czy malowidła. Chociaż przez wieki podjęcie do tych zwierząt zmieniało się, przypisując im moce magiczne i łącząc z czarownicami dziś te niezwykłe zwierzęta cieszą się uznaniem i są pieszczochami w niejednym domu.
Kot jest indywidualistą, dlatego na fotografii może odgrywać bardzo różnorodną rolę przyjmując postawę groźnego drapieżnika, albo łagodnej przytulanki. Na fototapetach najczęściej wykorzystuje się wizerunek tych najmłodszych, zabawnych i niezwykle sympatycznych małych kotków, chociaż poszukiwacze bardziej konkretnych osobowości znajdą też koty dorosłe, w dostojnej postawie. Takie kompozycje przypominają studiowane portrety wielkich mistrzów pędzla, które każdym detalem odzwierciedlają realizm postaci.
Małe kotki jednak w każdym ujęciu budzą pozytywne uczucia, wywołując uśmiech samym swoim wyglądem, a kiedy wyglądają z damskiego buta, czerwonego szalika albo siedzą w skorupkach od jajek potrafią rozbroić zły humor nawet najbardziej zawziętego złośnika. Na fototapetach w kolekcji http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/sweet%2Blittle%2Bcats pojawia się ich wiele we wspomnianych ujęciach, jak i w towarzystwie, podczas zabawy, polowania czy innych kocich zajęć. Szczególnie zabawnie i przyjaźnie wyglądają w towarzystwie silnych dominujących psów.
Fototapety z kotami mogą być ciekawym elementem wystroju wnętrza, wprowadzającym akcent kolorystyczny, którym jest wspomniany czerwony szalik. W aranżacjach czarno-białych, ecru, jasno różowych taki dodatek dekoracyjny świetnie sprawdzi się, jako mocny akcent, przysłowiowa kropka nad ;i;, która w połączeniu z czerwonymi poduszkami, zasłonami w oknach czy serwetka na stoliku stworzą bardziej wyraziste i weselsze wnętrze. Kocie fototapety to również element humorystyczny, dzięki któremu każda osoba przebywająca w pomieszczeniu czuje się znacznie lepiej, przyjemniej, radośniej, czerpiąc z zabawnego obrazu pozytywną energię.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem