🍭 Kolorowy zawrót głowy 🌴 Ozdabiaj ściany 🏠 dekoracjami ➡️21% TANIEJ ↩️ podaj w koszyku 🍉 kod: KOLOROWY 🍍 i kupuj z rabatem.

Fototapety z kotami dla miłośników zwierząt

Fototapety z kotami to takie dekoracje ścienne, które docenią wszyscy miłośnicy miauczących czworonogów. Pięknie wykonane grafiki wydrukowane w formie spektakularnych tapet będą wspaniałą i wesołą dekoracją do każdego domu, w którym mieszkają kociarze.
Fototapety z kotami mogą się też spodobać po prostu wszystkim, ceniącym nietuzinkowe rozwiązania dekoratorskie. Wśród fototapet inspirowanych kocimi motywami znajdziemy zdjęcia i rysunki, prezentujące całe spektrum fascynujących cech, jakie charakteryzują te inspirujące stworzenia.
Możemy zdecydować się więc na wdzięczne fototapety z kotami, zaglądające z zaciekawieniem w obiektyw, całe postacie kotów, uchwycone podczas dynamicznej zabawy lub spaceru z dumnie podniesionym ogonem, stateczne kocury lub małe kociątka. Tapety z kotami, na których wydrukowano zdjęcia, przedstawiają koty rude, koty bure, koty czarne, albo białe. Koty prążkowane jak tygrysy lub cętkowane jak gepardy albo lamparty. Z piwnymi, zielonymi lub niebieskimi oczami. Dachowce lub rasowe Maine Coony, perskie lub syjamskie – każdy znajdzie swojego ulubionego kota. Tapety z kotami pasują zarówno do salonu, jak i do sypialni. Podkreślą wypoczynkowy charakter pomieszczeń, wprowadzając do nich klimat spokoju i relaksu. Pamiętajmy o tym, że koty są mistrzami sjesty. Nic nie zachęca do drzemki bardziej niż widok zwiniętego w kłębek puszystego zwierzęcia na naszej kanapie lub łóżku. Fototapety z kotami będą też wspaniałą propozycją do pokoju dziecięcego – wszak koty to ulubione zwierzęta najmłodszych, więc grafiki z nimi w roli głównej w każdym wydaniu będą dekoratorskim strzałem w dziesiątkę. Wśród bogactwa propozycji, zaprezentowanych na stronie internetowej http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na- sciany/search/kot każdy ;kociarz; znajdzie tę wyjątkową tapetę z kotami, która uzupełni aranżację wystroju wybranego wnętrza. Wszystkie fototapety charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, gwarantująca trwałość dekoracji.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

90 dni na zwrot

3 miesiące na podjęcie decyzji

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

x