🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety z kotami dla miłośników zwierząt

Fototapety z kotami to takie dekoracje ścienne, które docenią wszyscy miłośnicy miauczących czworonogów. Pięknie wykonane grafiki wydrukowane w formie spektakularnych tapet będą wspaniałą i wesołą dekoracją do każdego domu, w którym mieszkają kociarze.
Fototapety z kotami mogą się też spodobać po prostu wszystkim, ceniącym nietuzinkowe rozwiązania dekoratorskie. Wśród fototapet inspirowanych kocimi motywami znajdziemy zdjęcia i rysunki, prezentujące całe spektrum fascynujących cech, jakie charakteryzują te inspirujące stworzenia.
Możemy zdecydować się więc na wdzięczne fototapety z kotami, zaglądające z zaciekawieniem w obiektyw, całe postacie kotów, uchwycone podczas dynamicznej zabawy lub spaceru z dumnie podniesionym ogonem, stateczne kocury lub małe kociątka. Tapety z kotami, na których wydrukowano zdjęcia, przedstawiają koty rude, koty bure, koty czarne, albo białe. Koty prążkowane jak tygrysy lub cętkowane jak gepardy albo lamparty. Z piwnymi, zielonymi lub niebieskimi oczami. Dachowce lub rasowe Maine Coony, perskie lub syjamskie – każdy znajdzie swojego ulubionego kota. Tapety z kotami pasują zarówno do salonu, jak i do sypialni. Podkreślą wypoczynkowy charakter pomieszczeń, wprowadzając do nich klimat spokoju i relaksu. Pamiętajmy o tym, że koty są mistrzami sjesty. Nic nie zachęca do drzemki bardziej niż widok zwiniętego w kłębek puszystego zwierzęcia na naszej kanapie lub łóżku. Fototapety z kotami będą też wspaniałą propozycją do pokoju dziecięcego – wszak koty to ulubione zwierzęta najmłodszych, więc grafiki z nimi w roli głównej w każdym wydaniu będą dekoratorskim strzałem w dziesiątkę. Wśród bogactwa propozycji, zaprezentowanych na stronie internetowej http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na- sciany/search/kot każdy ;kociarz; znajdzie tę wyjątkową tapetę z kotami, która uzupełni aranżację wystroju wybranego wnętrza. Wszystkie fototapety charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, gwarantująca trwałość dekoracji.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem