20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety z gazetą – dekoracja takiego pomieszczenia jak biuro czy inny lokal

Dekorowanie mieszkania fototapetami to nowoczesny trend, który od kilku lat staje się coraz popularniejszy nie tylko z uwagi na ciekawy design, jaki pozwala tworzyć….
Dekorowanie mieszkania fototapetami to nowoczesny trend, który od kilku lat staje się coraz popularniejszy nie tylko z uwagi na ciekawy design, jaki pozwala tworzyć, ale też z powodu stosunkowo niskich kosztów przekładających się na niepowtarzalne efekty końcowe. Fototapety są też łatwe do położenia zwłaszcza, jeśli wybiera się te samoprzylepne, a ich zaletą uboczną jest możliwość kształtowania wnętrza, wpływania na jego doświetlenie czy klimat. Mieszkania z fototapetami w salonach to dziś już standard, ale coraz częściej też pojawiają się takie dekoracje w firmach, zwłaszcza tych nowoczesnych. Do nich wybiera się specjalną tematykę biznesową.
Fototapety z gazetą
Motywem, który idealnie sprawdzi się, jako dekoracja nowoczesnego biura jest gazeta. W zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/newspapers znajdują się fototapety gazety ujęte w wielu możliwych kombinacjach począwszy od typowej codziennej prasówki po materiał twórczy czy zabezpieczenie ścian podczas malowania. Bez względu na to, jak jest przedstawiana zawsze nasuwa na myśl wielki świat polityki, czytanie nowinek z kraju i zagranicy podczas picia porannej kawy, albo zaglądanie do niej w poszukiwaniu cennych informacji giełdowych. Nawet kolorowe pisma dla pań też mają w sobie coś światowego i biznesowego podążając za celebrytami i modą.
We wnętrzach fototapety gazety zawsze będą nawiązywać tematyką do wielkiego świata, biznesu, polityki i wiadomości kulturalnych w szerokim znaczeniu tego pojęcia. Każdy z obrazów jednak może też oddziaływać w inny sposób na wystrój, dzięki potraktowaniu go w charakterze kompozycji plam i barw. Przykładowo fototapety z wizerunkiem gazet ułożonych w stertę lub ustawionych jedna za drugą to typowe kompozycje powtarzalne idealne do wypełniania wąskich ścianek czy przestrzeni nad blatami, stolikami i w innych tego typu miejscach. Zależnie od układu będą też rozszerzać pomieszczenie wizualnie lub je podwyższać i zwężać.
Nieco inny, bardziej swojski klimat wprowadzą fototapety z gazetami towarzyszącymi filiżance kawy, klawiaturze komputera, słodkiej babeczce, okularom i innym tego typu gadżetom. Zarówno one, jak i te w rękach uśmiechniętych dziewcząt, sympatycznej doręczycielki czy ojca w towarzystwie całej rodziny to ciekawe nawiązanie do domowego klimatu i codziennego porannego rytuału. Takie motywy fototapet będą się pięknie prezentować w kawiarniach serwujących wczesne śniadanie, ale również w domowej jadalni, na werandzie czy w kuchni, gdzie porcją kawy rozpoczyna się dzień. Ciekawostką jest to, że fototapety z gazetami prawie zawsze mają pozytywny ładunek emocjonalny.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem