Fototapety wyspy

Zielona, skąpana w słońcu tropikalna wyspa to widok, o którym marzy większość z nas zwłaszcza w okresie zimy, kiedy ilość dziennego światła bywa zdecydowanie ograniczona
Zielona, skąpana w słońcu tropikalna wyspa to widok, o którym marzy większość z nas zwłaszcza w okresie zimy, kiedy ilość dziennego światła bywa zdecydowanie ograniczona, a na zewnątrz dopada nieprzyjemny chłód. O okresie zimowym psychologowie mówią, że jest najbardziej sprzyjającym depresjom, bowiem słoneczna witamina nie nasyca naszych organizmów hormonem szczęścia. Fizjologia fizjologią, ale nawet w tym ponurym okresie można sobie nieco poprawić nastrój fototapetą z tropikalną wyspą.
Podróże nie są marzeniem wszystkich i znaczny procent ludzi woli wybrać się na własną działkę, czy pojechać nad pobliskie jezioro, jednak nic nie zastąpi wyobraźni, która na podstawie takich tropikalnych obrazów wyzwala wspomnienie letniej wycieczki nad wodę, lenistwa urlopowego, pełnego oderwania od codziennych problemów. Powszechnie mówi się, że obcowanie z czymś pięknym i sprawiającym przyjemność jest przyjemnością samą w sobie, a fototapeta z gorącą plażą i kolorowym leżakiem, który zachęca, aby się na nim wyciągnąć w błogim lenistwie z pewnością może się okazać doskonałym sposobem na dobre samopoczucie.
Innym ciekawym skojarzeniem jest nawiązanie do luksusu, który towarzyszy egzotycznym wczasom. Kolorowe drinki, basen pod ręką i każde życzenie spełniane przez życzliwą obsługę to poczucie pewnej subtelnie podkreślanej wyższości, która bądź co bądź, chociaż niezbyt pożądana jako cecha charakteru, pozwala nam też poczuć się fantastycznie. W dekoracji wnętrz takie tropikalne tapety to także wprowadzenie pewnego pierwiastka radości, rozświetlenie pomieszczenia, sprawienie, że jest ono bardziej relaksujące i sprzyjające wypoczynkowi.
Dla wielu osób takie pocztówki z podróży mogą też być sposobem na ucieleśnienie własnych marzeń. Przepiękna fototapeta prezentująca słoneczny Mauritius, jaką można znaleźć na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/island%2Btropical to sposób na mobilizację, dzięki której może szybciej i skuteczniej przygotuje się do odwiedzenia wyspy i spełnienia swoich pragnień. Warto też pamiętać, że woda w każdej postaci posiada działanie relaksujące w myśl filozofii ZEN prowadząc do harmonii duszy i ciała, dlatego takie motywy z morskimi zatokami mogą doskonale ozdobić łazienkę.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem