🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety Wrocław

Wrocław – stolica Dolnego Śląska i zarazem miasto z odległa, bardzo bogata historią, która odzwierciedla zarówno lokalna architektura, jak i tutejsza kultura.
Wrocław – stolica Dolnego Śląska i zarazem miasto z odległa, bardzo bogata historią, która odzwierciedla zarówno lokalna architektura, jak i tutejsza kultura. Poczynając od Ostrowa Tumskiego, gdzie historia miała swój początek, po nowoczesne dzielnice mieszkaniowe, jak rozległe Psie Pole to szeroki przegląd dziejów od początków istnienia miasta po współczesność. Miłośnicy Wrocławia dzięki fototapetom mogą każdego dnia cieszyć wzrok widokiem pięknych kolorowych kamieniczek starego miasta, przechadzać się w wyobraźni po zielonych polach podmiejskich wiosek nad Odrą lub zajrzeć do ogrodu japońskiego.
Pod względem architektonicznym Wrocław to miasto niezwykle zróżnicowane. Na fototapetach znajdą się zarówno piękne kościoły pamiętające jeszcze czasy średniowiecza, charakterystyczne zabytkowe budynki z czerwonej cegły z ratuszem miejskim na czele, jak i nowoczesna konstrukcja mostu linowego nad Odrą. Miłośnicy sztuki znajdą ciekawe fototapety z wrocławskimi rzeźbami i legendarnymi już krasnalami, których wiele można znaleźć na ulicach i w bramach miejskich. Z czasów nie tak odległych pozostała sportowa Hala Stulecia z przepięknym kwiatowym dywanem, a na zakupy zaprasza rynek.
Wrocławskie fototapety to również motywy dla osób poszukujących bardziej klimatycznych, nastrojowych dekoracji. Wśród nich dominuje widok słynnego Mostu Grunwaldzkiego po zmroku. Prezentująca się pięknie w świetle lamp na tle granatowego nieba i odbijającej refleksy świetlne rzeki konstrukcja to niezwykły obraz idealny do romantycznej sypialni czy nocnego lokalu. Wśród wrocławskich nastrojowych dekoracji znalazła się także przepiękna, podświetlana w wielu kolorach fontanna.
Na fototapetach tematyce wrocławskiej znajdzie się wiele motywów zarówno do wnętrz mieszkalnych, sypialni, salonu czy korytarza, jak i do lokali o charakterze publicznym. Wiele pomysłów ze strony http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/wroc%C5%82aw to sposób na ciekawy i zarazem tematycznie powiązany z przeznaczeniem wystrój klubu czy kawiarni podtrzymującej lokalne tradycje. Fanom prawdziwego piękna warto polecić fantastyczne wnętrza kościoła uniwersyteckiego, które przeciętny salon przekształcą w prawdziwe dekoracyjne cacko.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem