20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety wiosenne

Gdyby zapytać przeciętnego człowieka, z czym kojarzy mu się wiosna, zapewne wymieni kwitnące drzewa owocowe, tulipany i inne pierwsze wiosenne kwiaty…
Gdyby zapytać przeciętnego człowieka, z czym kojarzy mu się wiosna, zapewne wymieni kwitnące drzewa owocowe, tulipany i inne pierwsze wiosenne kwiaty oraz młodą zieleń w towarzystwie coraz mocniej grzejącego słońca. Wszystkie te elementy sprawiają, że czujemy się o wiele lepiej nie tylko fizycznie, ale też ładujemy akumulatory pozytywniej patrząc na świat, częściej się uśmiechając i mając znacznie więcej energii do działania. Skoro widoki wiosenne tak dobrze na nas działają warto pomyśleć o wykorzystaniu ich we wnętrzach, aby poprawiały samopoczucie przez cały rok podczas wypoczynku po pracy w domowym salonie.
Fototapety wiosenne ze strony http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/spring to typowy przykład obrazów, które reprezentują charakterystyczne dla tej pory roku klimaty, kolory i temperaturę kompozycji. Można wśród nich znaleźć prezentacje młodziutkiej wiosennej zieleni o tym charakterystycznym słodkim odcieniu przypominającym zielony groszek. Ciekawe i bardzo zachęcające są też widoki zielonej łąki pokrytej kobiercem kwiatków polnych i bujnych traw, niekiedy w cieniu lasu. W kolekcji nie mogła zabraknąć wiosennych kwiatów – tulipanów, liliowego bzu, drobnych ogrodowych irysów, konwalii majowych, stokrotek i wielu innych drobnych polnych kwiatków z ogromnej palety barw.
O wiosennej aurze, widokach krajobrazu i odpowiadających im dekoracjach można powiedzieć, że są jak młoda roześmiana dziewczyna, której wewnętrzna radość udziela się wszystkim dookoła. Z tego powodu wiosenne motywy pięknych łąk i słonecznego nieba w podobny sposób wpłyną na wystrój, tworząc w salonie czy sypialni miejsce idealne do wypoczynku. Dodatkowym atutem może być znaczny udział koloru zielonego, który wyjątkowo sprzyja relaksowi i budowaniu pozytywnego nastroju. Zieleń – zwłaszcza ta wiosenna – jest wyjątkowo korzystna dla wzroku, który po wielu godzinach spędzonych przed monitorem regeneruje się przed kolejnym dniem.
Fototapety wiosenne są zazwyczaj jasne w odcieniach, przesycone słońcem, dlatego rozświetlają wnętrze. Takie dekoracje idealnie nadają się do dużych pokoi, w których pojedyncze okna nie zapewniają wystarczającej ilości światła dziennego. To również dekoracje dla pesymistów, osób zamkniętych w sobie, introwertyków, którzy potrzebują impulsu do odczuwania wewnętrznej radości i dzielenia się nią z rodziną. Salony, sypialnie, gabinety lekarskie, pokoje dziecięce, restauracje i inne miejsca z takimi dekoracjami nie tylko będą wyjątkowo przyjemne, ale też być może zachęcą do dłuższego spaceru lub rowerowej wycieczki trasą wśród zielonych, pełnych kwiatów łąk.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem