20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety warzywa, jedzenie

Warzywa i owoce to motywy dekoracyjne kojarzone głównie z kuchnią i lokalami gastronomicznymi, czyli miejscami, w których …
Warzywa i owoce to motywy dekoracyjne kojarzone głównie z kuchnią i lokalami gastronomicznymi, czyli miejscami, w których przygotowuje się i spożywa jedzenie. W rzeczywistości jednak możliwości takich dekoracji są znacznie szersze. Gdyby na pomarańczę, cytrynę czy kiwi spojrzeć nie, jako na przedmiot konsumpcji, lecz jako na rzecz o niezwykłej kolorystyce, kształcie i budowie można uznać, że mamy do czynienia z niezwykle bogatą i piękną dziedziną dekoracyjnych motywów. Podobną rozmaitość zapewniają różne przyprawy, kawowe ziarna, kolorowe makarony tworzące unikalne kompozycje graficzne dodatkowo jeszcze o ciekawej i niepowtarzalnej fakturze.
Natura jest twórcą najbardziej doskonałym, dlatego właśnie jej udziałem są produkty o tak niesamowitych i tak naturalnych kolorach. Nie bez powodu używamy określeń kolorów: wiśniowy, pomarańczowy czy cytrynowy, bowiem odzwierciedlają one prawdziwe nasycone naturalne barwy w całym ich pięknie. Tworząc określoną aranżację wnętrza zazwyczaj poszukujemy elementów, które potrafią ją ożywić, dodać jej charakteru, przyciągnąć uwagę obserwatora, dlatego fototapety z owocami i warzywami mogą stać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Akcent w zielonym wystroju wnętrza zapewni kilka plastrów cytryny, limonka w zabarwionej na zielono wodzie, układanka z plastrów kiwi lub ogórka.
Fototapety warzywa, jedzenie
Warzywa, owoce i jedzenie to również ciekawe elementy kolażu. Sałatka owocowa, czyli mieszanina różnych barw cytrusów albo kompozycja z szeregu obrazków przedstawiających różne gatunki i kolory darów natury to propozycja do wnętrz o stonowanym charakterze. Białe lub delikatne pastelowe pomieszczenia zyskają znacznie na takiej fototapecie zwłaszcza, jeśli uzupełni się ją kolorowymi poduszeczkami, serwetkami czy zasłonkami w oknach. Ilość barw bywa ogromna, a kolorystyka po prostu fascynuje, dodaje energii i skłania do aktywności nie tylko w odniesieniu do jedzenia.
W zakładce http://www.dekorolka.pl/fototapety-owoce zgromadzono wiele propozycji takich barwnych owocowo-warzywnych motywów, które mogą ozdobić salon, kuchnię lub łazienkę. Wśród nich znalazły się też takie o wymowie artystycznej, jak fantastyczny czarny obraz z limonka wpadająca do krystalicznie czystej wody. Sposób przedstawienia owoców na fototapetach jest tak realistyczny, że z powodzeniem mogą tworzyć tło dla koktajlowych barów, zachęcać do kupowania owoców w markecie czy też pobudzać apetyt w lokalu gastronomicznym. W warunkach domowych będą świetnym dodatkiem do jadalni.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem