20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety Wałbrzych

Polskie miasta kryją w sobie niezwykłe piękno historycznych zabytków oraz ślady wielowiekowej historii odzwierciedlone w symbolach i kulturze.
Polskie miasta kryją w sobie niezwykłe piękno historycznych zabytków oraz ślady wielowiekowej historii odzwierciedlone w symbolach i kulturze. Urok budynków, kościołów czy naturalnych terenów może być interesującym motywem aranżacji wnętrza, jeśli zostanie wykorzystany na fototapecie. Jednym z miast o szczególnych walorach w tej dziedzinie jest Wałbrzych, miejsce nie tylko bogate w historię, ale też będące lokalizacją jednego z najpiękniejszych polskich zamków – Książ. Dzięki fototapetom ten niepowtarzalny zabytek może stać się udziałem domowników albo gości gastronomicznego lokalu.
Fototapety z wizerunkiem Wałbrzycha można podzielić na dwie kategorie, wśród których ta prezentująca architekturę zabytkową jest jedną z najbardziej rozbudowanych. Monumentalny zamek zaprezentowany został w wielu formach od klasycznych kamiennych murów otoczonych przez wieloletnie pnącza, przez malowniczą czerwoną fasadę po dekorowane bogatymi malowidłami wnętrza. Fototapeta z wizerunkiem zamku może być ciekawym, przyciągającym uwagę elementem wystroju piwnicy winnej, w której nie tylko można spróbować doskonałego napoju, ale też spędzić czas w przyjemnej atmosferze.
Osoby poszukujące mniej surowych dekoracji mogą też skorzystać z motywów krajobrazowych dekorując ścianę w sypialni czy salonie widokiem zielonej łąki pod górą Dzikowiec, albo ciekawego zabytkowego pomnika, który zapewne liczy sobie juz wiele lat. Sam zamek pojawia się na fototapetach w różnorodnej szacie, zarówno otoczony letnią dojrzałą zielenią, jak i w zimowym puchowym okryciu. Dzięki możliwościom fotografii cyfrowej zmienia się również kolorystyka fototapet, która bez względu na prezentowany obiekt przybiera różne odcienie od tych żywo błękitnych, po stonowane szarości.
W zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/wa%C5%82brzych miłośnicy wałbrzyskiej historii i pięknej zabytkowej architektury znajdą dla siebie ciekawą propozycję, która albo ozdobi jedno z domowych pomieszczeń, albo przyciągnie gości do prywatnego lokalu. Realizm i nawiązanie do historii miasta sprawią, że wystrój będzie każdym swoim elementem podkreślał lokalizację pozwalając na zapamiętanie tego miejsca i powracanie do niego podczas kolejnych wizyt w Wałbrzychu. Fototapeta z zamkiem może też być ciekawym elementem wystroju eleganckiej restauracji, w której serwuje się dania regionalne.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem