20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety tygrysy

Motywy zwierzęce w kulturze i sztuce towarzyszą człowiekowi od wieków. Po latach rysowania na skałach przez naszych praprzodków zwierzęta…
Motywy zwierzęce w kulturze i sztuce towarzyszą człowiekowi od wieków. Po latach rysowania na skałach przez naszych praprzodków zwierzęta wkroczyły na obrazy i do innych dziedzin artystycznego wyrazu, jak tatuaże czy wzornictwo tkanin. Dawniej malarze fascynowali się głównie końmi, pięknymi rasowymi psami i domowymi kotami znacznie rzadziej sięgając po takie wzory, jak dziki syberyjski tygrys. To niepowtarzalne zwierzę jednak stanowi wyjątkowy zbiór cech, dzięki którym we współczesnym dekoratorstwie staje się niezwykle cennym motywem.
Fototapety z tygrysami to ogromne zróżnicowanie formy, w jakiej te piękne zwierzęta zostały zaprezentowane, dlatego nie zawsze muszą one budzić grozę. Na przykład w propozycjach wzorów dla dzieci tygrys jest nie tylko łagodny, ale nawet zabawny na podobieństwo postaci znanej z Kubusia Puchatka, albo innych popularnych kreskówek. Niezwykła dekoracją może być też fototapeta z rozbawionym dzieckiem, którego buzię zdobi fantastyczny kolorowy tygrysi makijaż. Taki wizerunek na ścianie będzie mimowolnie wywoływał uśmiech na twarzy malucha sprawiając, że każdy jego dzień stanie się udany.
Dla dorosłych znajdą się fototapety z tygrysami w pełnej krasie, zasiadającymi dostojnie, leniwie wylegującymi się na gałęzi drzewa, skradającym się do zdobyczy albo demonstrującymi groźną minę. Dla osób poszukujących mniej realnych motywów graficy stworzyli tez kolorowe improwizacje tygrysie, które nie tylko tracą ze swojej grozy, ale również stają się weselsze i bardziej dynamiczne. Jedną z takich propozycji jest tygrys skomponowany z płomieni. Takie i podobne fototapety można znaleźć na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/tygrysy.
Poza fotografiami na fototapetach wykorzystywane są również klasyczne rysunki. Czarno-białe kompozycje będą doskonałym dodatkiem do aranżacji czarno-białej, ale również sprawdzą się w bardziej zdecydowanych zestawieniach, niebieskich, czerwonych, zielonych czy żółtych. Takie rysowane postacie zwierzęce mogą występować samodzielnie lub w towarzystwie innych gatunków, w formie realistycznej i stylizowanej, symbolicznej, ale również w postaci stylizowanej na dekoracje vintage. Dla tych, którzy nie znajdą dla siebie tygrysa pozostaje jeszcze motyw jego skóry w charakterystyczne pomarańczowo-czarne pasy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem