Fototapety trawa

Trawa – z pozoru banalna roślina, z którą spotykamy się na każdym kroku, zarówno wychodząc z domu wyrzucić śmieci, zrobić zakupy czy z dzieckiem na plac zabaw,
Trawa – z pozoru banalna roślina, z którą spotykamy się na każdym kroku, zarówno wychodząc z domu wyrzucić śmieci, zrobić zakupy czy z dzieckiem na plac zabaw, jak i przynosząc ją do domu do klatki królika czy innego oswojonego zwierzątka. O trawie można mówić w wielu aspektach, jako obiekt uprawy, estetyczne i wygodne podłoże, gatunek rośliny, pożywienie czy cel pracy osoby obsługującej kosiarkę. W podobnej rozmaitości temat trawy pojawia się na ściennych fototapetach przeznaczonych zarówno do domów mieszkalnych, jak i wnętrz wyspecjalizowanych, o charakterze publicznym czy miejsc pracy.
Na fototapetach najpopularniejszą formą, w jakiej prezentuje się trawa jest oczywiście murawa. Zarówno podłoże boiska sportowego, trawnik przed domem, plac zabaw dla dzieci czy naturalna łąka są pięknymi zielonymi kompozycjami, dzięki którym można uzupełniać aranżację w tonacji kremowej, ecu, żółtej czy białej, odświeżając wystrój. Innym ujęciem tematu jest przedstawienie pojedynczych listków w dużym powiększeniu, tworząc w ten sposób niesamowite obrazy, niekiedy uzupełnione o krople rosy, czerwone biedronki czy maki. Takie kompozycje jednoznacznie nasuwają wspomnienie miękkiej letniej łąki i wylegiwania się na plecach wpatrując w błękitne niego.
Wiele fototapet z motywem trawy, jakie można znaleźć w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/grass%2Bwater%2Bdrops%2B to idealny dodatek do wystroju kuchni lub łazienki. Ukryta wśród źdźbeł szklanka z krystalicznie czystą wodą, czy intensywnie czerwone pomidory to widok niezwykle orzeźwiający, apetyczny, skłaniający do sięgnięcia po zdrową sałatkę czy koktajl. Prysznic z ogrodowego zraszacza, rosa spływająca kroplami po długim wąskim liściu to zaproszenie do chłodnej, relaksującej kąpieli w upalny letni dzień. Nie można również zapomnieć o odprężających właściwościach zieleni w ogóle, a swojskich obrazów domowego ogródka czy działki w szczególności.
Fototapety z motywami trawy to również ciekawe grafiki przeznaczone zarówno do dekoracji miejsc publicznych, jak i pomieszczeń dziecięcych. Biedronki pod parasolkami, wędrujący po trawce ślimak czy niezwykła kolorowa tęcza to tylko kilka przykładów barwnych dodatków do wystroju pokoju dziecka. Poza dominująca zielenią znajdą się też kompozycje w innych odcieniach, gdzie trawa stanowi zaledwie dodatek do wizerunku mrocznego lasu, kwitnących kwiatów czy jest jednym z elementów obrazkowej układanki.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem