20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety traktory

Traktor zapewne nikomu nie skojarzy się z motywem dekoracyjnym, który można wykorzystać w wystroju wnętrza. Ciężka, siermiężna maszyna…
Traktor zapewne nikomu nie skojarzy się z motywem dekoracyjnym, który można wykorzystać w wystroju wnętrza. Ciężka, siermiężna maszyna rolnicza to pojazd zazwyczaj mało estetyczny, ubłocony podczas ciężkiej pracy w polu, nie zawsze w dobrych warunkach. A jednak biorąc pod uwagę modną w ostatnich latach fascynację wsią, można wziąć pod uwagę wprowadzenie tego typu motywów na fototapetach do wnętrz o charakterze rustykalnym, w nowoczesnym stylu new folk, a nawet we wnętrzach nowoczesnych o ekstrawaganckim designie. Traktor to również masywne koła symbolizujące siłę oraz wielkie przestrzenie zielonych pól.
Fototapety traktory zgromadzone w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/traktor. To przykład wielokierunkowego spojrzenia na motyw tego pojazdu rolniczego, wykorzystany w tworzeniu niepowtarzalnych i bardzo specyficznych kompozycji. Same pojazdy w bezpośrednim ujęciu, dominujące na fototapecie, niekiedy w towarzystwie uśmiechniętego mężczyzny to nie tylko nawiązanie do stylu wiejskiego, ale również do pracy, siły, męskich zajęć, które dodatkowo wzmacnia widok solidnych grubo bieżnikowanych opon. W kolekcji znajdą się też koparki i maszyny budowlane, które jeszcze intensywniej podkreślają tę typowo męską domenę.
Inne ujęcie motywu traktora to wkomponowanie go w rozległe przestrzenie brunatnych pól, niekiedy pokreślone równymi liniami zielonych krzewów, pokryte złotym zbożem, młodziutką zielenią oziminy czy słoneczną barwą dojrzałego rzepaku. Kolory to jeden z elementów dekoracji, mogący ożywiać wystrój lub komponować się z nim. Traktory na polach to również optyczne powiększanie wnętrz, a więc dekoracje idealne do małych pomieszczeń lub pokoi nieproporcjonalnych, które wymagają zmiany poprzez wybór właściwej fototapety.
Kolory to również same traktory. Maszyny fotografowane na polach, rysowane przez grafika pojedynczo, czy w większych kompozycjach wiążą się z określoną barwą lakieru i efektownymi, dekoracyjnymi połączeniami czy kontrastami. Czerwony traktor z wielkimi czarnymi kołami to przykład idealnego zestawienia barwnego do wnętrz w jasnych pastelowych odcieniach. Taki motyw będzie dynamicznym elementem ożywiającym wnętrze. Kontrast równoważący subtelność wystroju tworzą też masywne elementy, wielkie maszyny o ogromnych możliwościach, które przez samo skojarzenie uzupełniają drobne detale wystroju czy lekkość wzorów tkanin.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem