🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety stare samochody

Samochód może mieć bardzo różne oblicza, od tych luksusowych dostojnych limuzyn, przez lśniące lakierem zrywające się do jazdy samochody wyścigowe…
Samochód może mieć bardzo różne oblicza, od tych luksusowych dostojnych limuzyn, przez lśniące lakierem zrywające się do jazdy samochody wyścigowe po stare budzące nostalgię typy modele, których albo juz dawno nie spotyka się na ulicach, albo, kiedy się pojawią wywołują zaciekawione spojrzenia przechodniów. Fototapety ze starymi samochodami podobnie, jak one same, mogą tworzyć taki nostalgiczny klimat aranżacji zwłaszcza, jeśli motyw uzupełniono o meble z antykwariatu i trochę retro detali.
Ostatnie lata to moda na powroty do przeszłości, stąd powszechny styl vintage o bardzo szerokim zasięgu i możliwościach kreowania wystroju wnętrz. Przez vintage nie rozumie się odtwarzania tego, co było, lecz sposób łączenia nowoczesnych elementów z detalami popularnymi w przeszłości. Fototapety ze starymi samochodami mogą być właśnie takim detalem, który w nowoczesnym salonie lub pokoju dziennym nawiąże do epoki lat 70-tych. Do wyboru jest wiele motywów od małych samochodzików wyładowanych bagażami, które symbolizują długie rodzinne podróże w nieznane po klasyki kubańskie, będące kulturowym reliktem z przeszłości.
Fototapety ze starymi samochodami mogą być kolorowe i ożywiające wnętrze, albo smutne, nostalgiczne, bezbarwne, jako idealny dodatek do kompozycji w stylu retro. Jedne z nich aż emanują amerykańską wolnością, przemierzaniem bezdroży bez zastanowienia się, dokąd i po co jest ta jazda. Inne nawiązują do klimatu Paryża, małych kolorowych garbusów, którymi można pokonywać wąskie uliczki bez ryzyka zablokowania się pomiędzy ciasnymi murami domów. Nie brakuje też ciekawych grafik do tematyki starych samochodów nawiązujących jedynie charakterystycznymi emblematami czy hasłami.
Samochody uznawane są raczej za domenę mężczyzn, jednak zaglądając do zakładki http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/old%2Bcars%2Bretro łatwo można zmienić zdanie. Zebrane propozycje w żadnym wypadku nie są kolekcją wyłącznie męska, bowiem nawiązują też do ciekawych miejsc, zabytków, luksusowego czy zabawnego życia na luzie, zakupów i ciekawych wycieczek będących przecież domena kobiet. Samochód w takiej aranżacji odgrywa jedynie role elementu dopełniającego, kolorowego akcentu czy też pewnego rodzaju odniesienia do miejsca lub tematu. Czyż bowiem można sobie wyobrazić Paryż bez małego zgrabnego czerwonego garbusa?

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem