20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety stadion, ze stadionem

Piłka nożna może być sportową pasją realizowaną zarówno w roli kibica, jak i osoby czynie uprawiającej tę dziedzinę aktywności.
Piłka nożna może być sportową pasją realizowaną zarówno w roli kibica, jak i osoby czynie uprawiającej tę dziedzinę aktywności. Dekoracje nawiązujące do tematyki piłki nożnej są jednak znacznie bardziej uniwersalne i posiadają o wiele więcej walorów niż tylko odniesienie do męskiej strefy zainteresowań. Oczywiście jak każdej dziedzinie tak i tutaj o wszystkim decyduje sposób przedstawienia tematu, który może być brutalna rywalizacją na granicy chuliganerii, albo czystym pięknem zobrazowanym uchwyconymi w locie sylwetkami piłkarzy czy niezwykłą magią stadionów. Te ostatnie są nie tylko skojarzeniem z piłką nożną, ale sportem w sensie ogólnym, a także z wielkimi imprezami i koncertami w szerokim rozumieniu.
Fototapety stadion
Fototapety ze stadionem to dekoracje, które można rozpatrywać w odniesieniu do sportowej pasji, ale również do piękna obiektu, do ogromnej przestrzeni i magii kolorów, a także do fantazyjnej kompozycji graficznej, która we wnętrzu staje się niemal magiczna sprawiając, że całe otoczenie zmienia się nie do poznania. Te kolorowe dekoracje przede wszystkim optycznie powiększają wnętrze, bowiem same w sobie ogromne, utrwalone na obrazie przenoszą to wrażenie przestrzeni do pomieszczenia. To piękne dekoracje do małych pokoików, w których zamienią klaustrofobiczną ciasnotę w prawdziwą otwartą przestrzeń pozwalają na głębszy oddech i znacznie lepsze samopoczucie.
Zaprezentowane na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/stadion fototapety ze stadionem to również przykład niezwykłej kolorystyki, pełnej nasyconych barw z dużą dominacją zieleni i błękitów, które działają relaksująco i pozwalają się odprężyć. Z tego powodu oraz z uwagi na tematykę to doskonałe dekoracje do pokoi nastoletnich chłopców, którzy mogą rozwijać swoje pasje, identyfikować się z nimi, a przy okazji – całkiem nieświadomie – otrzymują wnętrze o klimacie i aurze doskonałej do wyciszania złych emocji, agresji i nadruchliwości. Ważną cechą z punktu widzenia pozytywnych emocji jest też ta specyficzna radość, jaką niesie ze sobą widok piłki w bramce czy rozświetlających murawę jupiterów.
Z punktu widzenia osób dorosłych fototapety z widokiem stadionów zaprezentowane w kolekcji to nie tylko przestrzeń i murawa w pięknym, zielonym kolorze, ale przede wszystkim związane z nimi wydarzenia, które prezentują obrazy uniesionych rąk fanów, roześmiane twarze czy kompozycje setek kolorowych krzesełek. Wśród propozycji można też znaleźć nieco odmienne, historyczne spojrzenie na stadion, reprezentowane przez ten najbardziej znany, starożytny, gdzie rozgrywano pierwsze igrzyska i walki gladiatorów. Koloseum na fototapecie tylko nieznacznie nawiązuje do sportu, a z pewnością jest pięknym, klimatycznym motywem o charakterze historycznym, idealnym do eleganckich wnętrz.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem