🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety schody na ścianę

Architektura jest jednym z popularniejszych tematów dekoracji wykorzystywanych w aranżacji wnętrz, jednak szczególne miejsce w tej grupie zajmują schody.
Architektura jest jednym z popularniejszych tematów dekoracji wykorzystywanych w aranżacji wnętrz, jednak szczególne miejsce w tej grupie zajmują schody. Ten niepozorny element konstrukcyjny budynku lub fragment charakteryzującej się dużym nachyleniem ulicy może przyjmować setki różnych form dzięki temu tworząc niezwykle zróżnicowane dekoracje do bardzo odmiennych w stylu pomieszczeń. Schody kamienne, drewniane, betonowe czy stalowe mają swój własny indywidualny charakter jednak wszystkie łączy jedna wspólna cecha – otwieranie przestrzeni wnętrza.
Fototapety schody to najlepsze i najciekawsze wykończenie przedpokoju. Nie tylko kolorystyka, zazwyczaj zbliżona do naturalnych murów z piaskowca, cegły czy betonu, ale również sama tematyka takiej dekoracji są nawiązaniem do pomieszczenia przejściowego, jakim jest właśnie przedpokój. Umieszczona na jednej ze ścian fototapeta z wąską uliczką i ciągiem stopni stworzy wizualne wrażenie długiego przejścia, prowadzącego do tajemniczego wnętrza domu. Propozycje takich fototapet znajdą się w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/narrow%2Bstairs%2Bold.
Fototapety schody
Dzięki sporej rozmaitości nie ma też dużych ograniczeń w kolorystyce. Osoby ceniące spokojne barwy znajdą tu spokojne, wyposażone w stopnie strome uliczny średniowiecznych miasteczek włoskich czy chorwackich. Nie brakuje też widoków z pięknego malowniczego Porto, a poszukiwacze kontrastów i kompozycji o zdecydowanych charakterze mają do dyspozycji greckie widoki na Santorini. Połączenie śnieżnej bieli domów, schodów i czystego błękitu wody oraz nieba rozświetlą pomieszczenie i sprawią, że nabierze bardzo odświeżającej formy.
Fototapety ze schodami są nie tylko sposobem na dekorację przedpokoju. Przygotowane w odpowiedniej formie, właściwie wykadrowane i powiększone będą w podobny sposób oddziaływać na sypialnię czy salon. Z powodzeniem sprawdzą się, jako tło dla niskiej kanapy lub łóżka wypełniając powierzchnię dużej ściany. Schody w otoczeniu kamiennych murów to także nieco staroświecki, zaakcentowany historycznym pierwiastkiem klimat, dzięki czemu wnętrze staje się nieco szlachetniejsze. W aranżacjach retro takie fototapety będą idealnym dodatkiem do wystroju.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem