20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety San Francisco

Ameryką fascynujemy się od dziesięcioleci i nie tylko Stany Zjednoczone, ale również Kanada są miejscem, do którego wielu z nas chciałoby…
Ameryką fascynujemy się od dziesięcioleci i nie tylko Stany Zjednoczone, ale również Kanada są miejscem, do którego wielu z nas chciałoby zawitać poznając kulturę i niepowtarzalne krajobrazy naturalne. Nie chodzi tu o to, że w naszym kraju nie ma miejsc ciekawych, ale raczej o tę różnorodność i obfitość i zdecydowana odmienność, począwszy od gigantycznych wieżowców Nowego Jorku po słynne kanadyjskie lasy. Jednym z ciekawszych i piękniejszych miast amerykańskich o specyficznej wymowie jest San Francisco, którego niezaprzeczalnym symbolem jest legendarny most samobójców – Golden Gate.
Fototapety San Francisco nie muszą jednak ograniczać się do jednego z najbardziej znanych i rozpoznawalnych mostów na świecie, bowiem samo miasto jest równie piękne i klimatyczne zwłaszcza z uwagi na zabudowę oraz ukształtowanie powierzchni uwarunkowane rejonem sejsmicznym. W przeciwieństwie do wielu innych miast amerykańskich w tym trudno znaleźć słynne szklane domy, czyli niebotyczne wysokościowce biurowe. Dzięki temu poza industrialna tematyka na fototapetach mogą też pojawić się interesujące sielankowe widoczki z zielonych ulic o charakterystycznej białej zabudowie.
San Francisco to miasto z tradycjami historycznymi, które do dziś można znaleźć w pięknych zabytkowych domach i tramwajach szynowych przemierzających strome ulice. Miłośnicy kina dekorując salon czy sypialnię tapetą z widokiem tego miasta będą wspominać słynny pościg Steve’a McQuinna z legendarnego już filmu Bullitt, albo analizować ucieczkę z Alcatraz w wykonaniu Clinta Eastwooda. Wśród tapetowych motywów znajdzie sie zarówno stroma uliczka Rue en pente, jak i zabytkowy Palace of Fine Arts, tworzące konkurencję dla czerwonych przęseł ;Złotych Wrót;.
W zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/san%2Bfrancisco na miłośników tego pięknego miasta czeka wiele ciekawych fototapet, zarówno z lokalną architekturą, jak i z elementami kultury San Francisco, serwowanymi lokalnymi potrawami, tutejszymi ludźmi w codziennych zajęciach, tramwajem wspinającym się po Hyde Street czy symbolami graficznymi, będącymi przedstawieniem tego ciekawego miejsca. Fototapety San Francisco to ogromne zróżnicowanie motywów, które pozwala dopasować odpowiedni wzór zarówno do salonu, jak i do pokoju zafascynowanego Ameryka nastolatka czy eleganckiego nowoczesnego lokalu rozrywkowego.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem