Fototapety samoloty na ścianę

Samolot to motyw dekoracji niezbyt popularny z uwagi na jego charakter, kojarzący się bardziej z techniką użytkową i komunikacją….
Samolot to motyw dekoracji niezbyt popularny z uwagi na jego charakter, kojarzący się bardziej z techniką użytkową i komunikacją na duże odległości niż z wystrojem wnętrza. A jednak samoloty na fototapetach mogą stać się interesującym elementem wpływającym na charakter wnętrza, które staje się wówczas bardziej nowoczesne i przestronne. Samolot sam w sobie jest jedynie częścią kompozycji, jaką tworzy błękitne niebo czy widziane z góry miasto, dlatego charakter takich fototapet bywa bardzo zróżnicowany.
Motyw samolotu często pojawia się w pokoikach dziecięcych, zwłaszcza przeznaczonych dla chłopców, którzy techniką się pasjonują i kochają takie detale. W zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/aeroplane%2Bsky%2Bbig można znaleźć kilka propozycji takich dekoracji wykonanych w formie rysunkowej, bardzo kolorowej i nieco odrealnionej. W wersji dla dorosłych przepiękna błękitna przestrzeń nieba przecinanego rozpostartymi skrzydłami nowoczesnej maszyny nie tylko rozjaśni pomieszczenie, ale też dzięki swoim właściwościom może je powiększyć. Taki motyw na fototapecie jest jak gigantyczne okno, za którym można podziwiać pogodne letnie niebo skąpane w słońcu.
Fototapety samoloty
Nieco odmienny wymiar mają fototapety z samolotami stojącymi na pasie startowym, płycie lotniska, z elementami urządzeń nawigacyjnych czy innym ;technicznym; przedstawieniem latającej maszyny. Tu możliwe jest nieco szersze operowanie kolorami chociażby przez wykorzystanie barwnego tła budynków czy kolorystyki samego samolotu. Ciekawą kompozycją jest fototapeta z samolotem przelatującym nad pokrytymi zielenią górami, która ma bardziej charakter krajobrazowy niż nawiązujący do nowoczesnej techniki.
Fototapety samoloty są doskonałym elementem dekoracyjnym do dużych pomieszczeń, a te z niebem i niewielką maszyną gdzieś w tle do pokoi nieco mniejszych, wymagających rozbudowania wizualnego. Warto też zwrócić uwagę na fototapety prezentujące sylwetkę samolotu przelatującego nad miastem czy lasem. Jest to ciekawy i zarazem bardzo nowatorski sposób dekorowania sufitów w pomieszczeniach. Samolotowe motywy mogą z pewnością ozdobić salon, pomieszczenie w lofcie, przestronny hol czy pokój nastolatka poszukującego ciekawego designu. Jest to również doskonały pomysł na wystrój lokalu rozrywkowego czy gastronomicznego.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem