🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety samochody

Samochody i motocykle to ten rodzaj dekoracji, która najlepiej sprawdza się w męskich wnętrzach. Taki stereotyp jest dość popularny, dlatego…
Samochody i motocykle to ten rodzaj dekoracji, która najlepiej sprawdza się w męskich wnętrzach. Taki stereotyp jest dość popularny, dlatego trudno w nowoczesnym salonie domu jednorodzinnego czy mieszkania w apartamentowce znaleźć fototapetę z wizerunkiem samochodu. Jeszcze rzadziej pojawiają się dekoracje, na których te samochody są dalekie od ideału, a ich wygląd wskazuje na intensywne użytkowanie i znaczący upływ czasu. A jednak fototapety samochody mogą być interesującym, choć nieco kontrowersyjnym sposobem na ciekawy design zwłaszcza w mieszkaniach nowoczesnych i loftach oraz w pokoju nastoletniego syna.
Zaprezentowane na http://www.dekorolka.pl/fototapety-motocykle to przykład dużego zróżnicowania samochodowych dekoracji. Te do pokoi młodzieżowych, to z pewnością nowoczesne samochody wyścigowe, lśniące czerwienią lub czernią lakieru otulone płomieniami sugerującymi niespotykaną prędkość jazdy. Do salonów i loftów bardziej pasują stylowe pojazdy z kolekcji retro, albo luksusowe limuzyny będące odniesieniem do komfortu podróżowania podobnie, jak salon stanowi komfortowe miejsce wypoczynku.
Szczególny wymiar dekoracji tworzą fototapety z samochodami w klimacie kubańskim. Stare, zabytkowe, nieco wysłużone, często w kolorze niebieskim lub czerwonym są nieodłącznym elementem kubańskich krajobrazów miejskich. Na tle starych zabudowań tworzą ciekawą kompozycję przypominającą specyficzne podejście do życia Kubańczyków, którzy spędzając większość swoich młodych lat w ubogich dzielnicach potrafią nie tylko bawić się, ale też żyć z nadzieją na przyszłość. W salonie fototapeta z takim widokiem będzie każdego dnia przypominać o tym specyficznym miejscu wprowadzając jego pierwiastek do wnętrza.
Przeciwwagą dla kubańskich klimatów i gorących rytmów są luksusowe domy, palmy i klasyczne pojazdy na ulicach Miami. Tu pomimo upływu lat weteranów szos trudno mówić o ich wysłużeniu i starości, bowiem w odniesieniu do otoczenia są raczej cennymi zabytkami, którymi może pochwalić się niejeden luzak z pieniędzmi. Fototapety z Miami i klasycznymi samochodami to wprowadzenie do wystroju elementu cechującego świat ludzi zamożnych, większość czasu spędzających na plaży. Samochody na fototapetach zawsze też będą wprowadzać męski, techniczny element do wystroju i nasuwać skojarzenia z podróżowaniem oraz poznawaniem innych kultur.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem