20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety przyroda – piękne dekoracje ścienne

Obrazy przyrody zaliczają się zapewne do najpiękniejszych, a już z pewnością do najbardziej uniwersalnych tematów dekoracji ściennych,…
Obrazy przyrody zaliczają się zapewne do najpiękniejszych, a już z pewnością do najbardziej uniwersalnych tematów dekoracji ściennych, jakie pojawiają się w wystroju wnętrz. Natura to nieograniczone możliwości tworzenia kompozycji, zarówno w tysiącach kolorów, jak i w jednostajnej, relaksującej zieleni. To również tysiące pocztówek z różnych miejsc na ziemi, zachwycających zarówno egzotycznym klimatem, jak rodzimymi widokami, wśród których nie zabrakło doskonale rozpoznawalnych brzóz czy wierzb ze zwieszonymi włosami gałęzi. Fototapety przyroda to kategoria nieograniczona pod względem możliwości, a więc i najlepsza, najbogatsza i najbardziej elastyczna w dobieraniu dekoracji do konkretnego wnętrza.
Fototapety przyroda na ścianę
Niewątpliwym atutem motywów z obrazami natury jest ich różnorodność i niepowtarzalność. Podczas, gdy widok nowoczesnego miasta, kamienna uliczka czy samochód wyścigowy bywają do siebie często bardzo podobne, kompozycje przedstawiające naturę są urozmaicone i stwarzające znacznie więcej możliwości kreowania stylu czy nastroju wnętrza. Do tej kolekcji zaliczają się kwiaty w tysiącach odmian, kolorów, w bukietach i w naturalnym środowisku. To również krajobrazy, od pięknych, dorodnych lasów po pejzaże górskie i nadmorskie. Każdy z takich krajobrazów zmienia się też wraz z porą dnia lub roku zyskując nowe oblicza, tonację barwną i nastrój.
Przyroda, to również zwierzęta, które wyraźnie wskazują na środowisko pochodzenia i tym samym pozwalają też na tworzenie akcentów w aranżacji. Przymilny kociak, szczeniaczek czy mały gryzoń podkreślą domowy klimat wystroju. Tygrysy, słonie i lwy to sposób na akcenty egzotyczne, a także nieco dynamiki. Fototapety przyroda z kolekcji na http://www.dekorolka.pl/fototapety-natura` to kalejdoskop możliwości, dzięki którym kuchnia, salon czy przedpokój zmienią się nie do poznania, nabierając świeżości i często też zyskując na wizualnym odbiorze przestrzeni. Krajobrazy posiadają zdolność optycznego powiększania wnętrza sprawiając, że pokój czy korytarz wydaję się być przestronniejsze.
Fototapety przyroda są dekoracjami o wyjątkowych walorach funkcjonalnych i estetycznych. Z jednej strony obcowanie z naturą doskonale relaksuje, dzięki czemu pomieszczenia udekorowane pejzażem czy kompozycją kwiatów będą bardzo przyjemne w odbiorze i zapewnią dobre samopoczucie. Natura to również temat uniwersalny, czyli dobrze prezentujący się zarówno w domu mieszkalnym, jak i biurze czy lokalu gastronomicznym. Uniwersalność odnosi się też do pomieszczeń w domu, od salonu po pokój młodzieżowy czy łazienkę. Rośliny, zwierzęta czy pejzaże potrafią też przemawiać, akcentując klimat tropikalny, egzotyczny, SPA, baśniowy, orientalny czy rustykalny – pochodzący wprost z polskiej wsi.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem