Fototapety pociągi

Podróżowanie dla wielu osób jest prawdziwą przyjemnością, a w drodze spędzają każdą wolną chwilę, ale nawet, jeśli…
Podróżowanie dla wielu osób jest prawdziwą przyjemnością, a w drodze spędzają każdą wolną chwilę, ale nawet, jeśli nie kochają pociągów czy innych publicznych środków transportu te specyficzne pojazdy zawsze przypominają o sympatycznym wyjeździe nad morze czy do tropikalnych krajów na północnym wybrzeżu Afryki. Pociąg w rzeczywistości banalny i całkowicie przeciętny środek komunikacji w rzeczywistości na fototapetach urasta do rangi niezwykłej i niepowtarzalnej dekoracji, a ilość jego przedstawień jest tak duża, że dzięki nim można stworzyć każdy klimat wnętrza od żywych, zabawnych i dynamicznych po spokojne i nostalgiczne.
Pociągi na fototapetach to zarówno nowoczesne, mknące z niewiarygodną szybkością wagony, jak i przestarzałe samotne cysterny na kołach, zabytkowe lokomotywy czy nowoczesne, lśniące jeszcze czystością komfortowe wnętrza. Fototapety pociągi to także pełne pasażerów perony, zabytkowe stacje kolejowe, czy ciągnące się wśród zabudowań miasta tory. Każdy z tych obrazów to inna kolorystyka i inny charakter kompozycji, która pasuje do konkretnej aranżacji salonu lub sypialni. Wiele z nich w różnych kolorach, kształtach i formach można znaleźć na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/railway%2Btrain.
Kategoria pociągów to również obrazy rysowane, plakatowe, grafiki symbolicznie nawiązujące do tematyki pociągów i podróżowania w ogóle, a także kolorowe obrazki dla dzieci. Maluchy mogą cieszyć się zabawną fototapetą, na której wesoła ciuchcia wozi egzotyczne zwierzęta pod kolorowym łukiem tęczy, albo obrazem przedstawiającym ciuchcię wśród innych kolorowych środków transportu lądowego, morskiego i powietrznego. Nie brakuje też klasycznych rysunków czarno-białych i w kolorach, które mogą być ozdobą pokoju nastolatka, lub trafić do szkolnej świetlicy.
Całkowicie odmiennym spojrzeniem na tematykę pociągów jest ich wyobrażenie poprzez ciągnące się w dal tunele i tory kolejowe. Zgodnie z zasadą kompozycji takie fototapety wpływają na optyczne przedłużenie wnętrza, dlatego będą idealnym wykończeniem wąskiego przedpokoju lub salonu. Umieszczone na szerszej ścianie w odpowiednim otoczeniu stworzą złudzenie korytarza, który dla osoby wchodzącej będzie niezwykle realistyczny. Wybierając odpowiednią tonację kompozycji integrującą się ze ścianami i wyposażeniem można jeszcze to wrażenie wzmocnić.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem