20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety plaża,palmy

Wizerunek tropikalnej plaży na fototapetach przeznaczonych do dekoracji ścian w pomieszczeniach należy chyba do najstarszych,
Wizerunek tropikalnej plaży na fototapetach przeznaczonych do dekoracji ścian w pomieszczeniach należy chyba do najstarszych, jakie pojawiły się w sprzedaży. Równolegle z obrazami lasu był bardzo popularny w latach 70-80-tych, kiedy pierwsze fototapety stały się sposobem na niepowtarzalną i ciekawą aranżację. Dziś można powiedzieć, że tropikalne widoki należą do tych tradycyjnych, jednak w kategorii jakości oraz ilości dostępnych wzorów dokonała się rewolucyjna zmiana. Innowacje są wynikiem zaprzęgnięcia technologii cyfrowego druku oraz nowych możliwości aparatów fotograficznych.
Fototapety plaża, palmy
Dzisiejsze fototapety z tropikalną plaża i palmami to niemalże idealne przeniesienie egzotycznego świata do własnego pokoju. Doskonale niebieskie niebo, idealnie zielona roślinność i lekko zabarwiony miałki piasek do złudzenia przypominają te prawdziwe, powodując odruch wyciągania ręki po garść rozgrzanych słońcem miałkich ziarenek. Jaką korzyść z takich dekoracji mają wnętrza? Przede wszystkim stają się cieplejsze i bardziej rozświetlone. Jasne obrazy widoków skąpanych w słońcu to również nasłonecznienie pomieszczenia, w którym się znalazły.
Kolejnym istotnym elementem jest kolorystyka. Dzięki tym czystym, nieskażonym naturalnym barwom wnętrze staje się weselsze, pogodniejsze i bardziej przyjazne. Wiele z propozycji na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/beach%2Bpalm to również nawiązanie do letniego wypoczynku, relaksu w ciepłym klimacie, kąpieli i plażowania oraz egzotycznych drinków na tle fantazyjnych, krytych palmowymi liśćmi domków. Tego rodzaju fototapety wymagają jednak przestrzeni, dlatego aby uzyskać odpowiedni efekt warto wykorzystywać je na ścianach przestronnych wnętrz.
Wśród tropikalnych fototapet z plażą i palmami znajdzie się także kilka propozycji dla najmłodszych. Zabawne rysunki dzieciaków na egzotycznej zjeżdżalni, samotna wyspa z palmą, kompozycje złożone z różnych egzotycznych symboli, podpowiadających pochodzenie czy zabawne zwierzaki na leżaku pod palmami to niezwykłe propozycje tętniące życiem i przyciągające uwagę żywymi kolorami. W pokoju dziecka z pewnością staną się najważniejszym elementem wystroju podobnie, jak egzotyczna plaża czy kolorowy drink ozdobią salon.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem