20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety piłka nożna

Pika nożna należy na pewno do najpopularniejszych i najczęściej uprawianych dyscyplin sportu. Trudno powiedzieć, co sprawia…
Pika nożna należy na pewno do najpopularniejszych i najczęściej uprawianych dyscyplin sportu. Trudno powiedzieć, co sprawia, że już najmłodsze dzieci w pierwszych latach swojego życia oddają się zabawie w kopanie charakterystycznej biedronki. Faktem pozostaje, że w każdym kraju na świecie piłka nożna jest znana i lubiana przez chłopców, a w wielu środowiskach po prostu się z niej nie wyrasta. Fototapety z symbolami piłki nożnej to nie tylko hołd dla małych chłopców zafascynowanych tym sportem, ale przede wszystkim dla jej dorosłych fanów, pasjonatów zawodów międzynarodowych, w tym rozgrywanego obecnie turnieju Mistrzostw Świata.
Fototapety nawiązujące tematyką do tego sportu i obecnych rozgrywek to przede wszystkim prawdziwa feeria barw i niesamowita, żywa zieleń trawy, która sprawia, że pomieszczenie staje się wyjątkowo radosne. Fototapety z takimi motywami są idealnym elementem dekoracyjnym do tych wnętrz, w których ogląda się mecze mistrzostw, a więc do pubów, świetlic a także domów prywatnych, specjalnie dekorowanych przez fanów na spotkania z przyjaciółmi przed telewizorem. Okazjonalna dekoracja nie oznacza jednak, że fototapeta musi zniknąć po zakończeniu rozgrywek, bowiem pasjonatów będzie cieszyć zawsze podobnie, jak zawsze będzie nadawać klimat wnętrzu.
W zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/soccer%2Bball%2B znajdzie się wiele ciekawych kompozycyjnie, bardzo żywych kolorystycznie fototapet nawiązujących albo do mistrzostw w ogóle, albo do Brazylii, jako miejsca rozgrywek, jednak piłka nożna pojawia się również na obrazach w formie bardziej neutralnej, W kolekcji znajdą się fantazyjne motywy z piłką w roli głównej, albo ciekawe scenki, jak ojciec z synem podczas swobodnej sportowej zabawy czy seksowna dziewczyna z piłką. Nie brakuje także boiska w pięknej zielonej barwie czystej, zadbanej murawy.
Fototapety piłka nożna to z pewnością idealne dekoracje do pokoików chłopięcych, ale dla prawdziwych fanów w zasadzie nie ma wieku, w którym nie można otaczać się takimi dekoracjami. Ich atutem są wspomniane już wyjątkowo intensywne barwy, ożywiające monotonne wnętrze oraz tworzące w nim prawdziwie męski, sportowy charakter. Pub, w którym męskie towarzystwo dominuje, a dzięki zainstalowanym telewizorom tradycja meczów jest powszechna, może cieszyć takim wystrojem jeszcze przez wiele miesięcy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem