20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety pawie

Ptaki otaczają nas ze wszystkich stron i praktycznie nie ma takiego miejsca w naturze, gdzie trudno byłoby znaleźć skrzydlatych mieszkańców.
Ptaki otaczają nas ze wszystkich stron i praktycznie nie ma takiego miejsca w naturze, gdzie trudno byłoby znaleźć skrzydlatych mieszkańców. Najlepiej znamy te, które czerpią korzyści z życia w środowisku człowieka, a więc wróble i sikory, wrony, kruki, sroki i kilka innych spotykanych na miejskich trawnikach czy drzewach. Poza nimi jednak są jeszcze pawie, przedstawiciele gatunku, którego nie można spotkać w na miejskim trawniku, a jedynie podczas wizyty w Zoo czy w jednym z zabytkowych ogrodów. Ze względu na swoje piękno pawie są też doskonałym pomysłem na dekorację.
Charakterystyczne pawie oczka pojawiły się w regionalnej sztuce ludowej już wiele stuleci temu, a w wycinankach łowickich czy haftach takie kolorowe symboliczne elementy można spotkać dość powszechnie. Pawie oczka mają jednak charakter wesoły, swojski, ludowy, podczas, gdy pawie w pełnej krasie są o wiele bardziej dostojne i szlachetne. Wykorzystane, jako motyw fototapety stają się idealnym dodatkiem do wnętrz stylowych, przestronnych, aranżowanych w tonacji kolorystycznej zielono-niebieskiej.
Fototapety pawie, to kategoria tematyczna bardzo szeroka i zróżnicowana zarówno pod względem kolorystyki, jak i tworzonego klimatu wystroju. Pawie pojawiają się na nich w pełnej krasie, jako dumne, malownicze ptaki z rozpostartymi ogonami, ale również, jako wspomniane motywy ludowe, subtelne stylizowane rysunki, pojedyncze pawie pióra w formie realistycznej i jako rysunkowe odwzorowanie, a dla poszukujących kolorowej odmiany również motyle pawie czy kolorowe rybki akwariowe. Na uwagę zasługuje ciekawa kolekcja ornamentów.
Kolekcja pawich fototapet zgromadzona na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/paw to przykład tego ogromnego zróżnicowania. Poszukujący ciekawych, innowacyjnych dekoracji z pewnością właśnie tutaj znajdą motywy nietypowe, odbiegające od standardowych pejzaży, lasów, kompozycji kwiatowych czy martwej natury. Dzięki pawim motywom można zarówno uzupełnić aranżację wytwornego salonu, jak i urozmaicić wystrój lekkiego dziennego pokoju. Znajdzie się także coś pawiego dla dzieci w postaci kolorowych rysunków ptaszków znanych z kreskówek.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem