20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety Paryż

Nowoczesne dekoracje wnętrz to przede wszystkim coraz popularniejsze, niezwykle designerskie fototapety, które poprzez konkretny motyw wprowadzają do wystroju…
Nowoczesne dekoracje wnętrz to przede wszystkim coraz popularniejsze, niezwykle designerskie fototapety, które poprzez konkretny motyw wprowadzają do wystroju bardzo specyficzny klimat, od pierwszego spojrzenia narzucający określone emocje i odczucia. Przykładowo, jeśli na ścianie pojawi się wielki pejzaż z zimowym krajobrazem to każda wchodząca do wnętrza osoba w pierwszym momencie automatycznie poczuje subiektywny chłód. Za odczucia odpowiedzialna jest nasza wyobraźnia, dlatego można są z powodzeniem wykorzystywać tworząc ciekawe aranżacje. Wśród motywów, które budzą takie wyjątkowe, jednoznaczne skojarzenia są też wizerunki ulic Paryża z charakterystyczną konstrukcją wieży Eiffla.
Fototapety Paryż
Gdyby zapytać przeciętnego Polaka, z czym kojarzy mu się Paryż zapewne odpowie, że z awangardą artystyczną, markową modą, charakterystycznymi potrawami i wypiekami oraz z romansami i parami zakochanych. Wszystkie te elementy mnogą pojawiać się we wnętrzu po wykorzystaniu fototapety, przedstawiającej klimaty tego miasta wraz z symboliczną wieżą w tle. Poza stalową konstrukcją paryskie akcenty wprowadza też Łuk Triumfalny, choć ten jest nieco mniej rozpoznawalny zapewne przez podobieństwo do innych takich zabytków w Europie. Istotnym elementem bywa również tonacja kolorystyczna, wskazująca na jesienną aurę czy zachód słońca, decydująca o temperaturze samej dekoracji.
Fototapety Paryż z zakładki http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/paris to sposób na przedstawienie wieży Eiffla w dziesiątkach różnych ujęć, w licznych aranżacjach kolorystycznych i w bardzo zróżnicowanym otoczeniu. Z pozoru ten sam obiekt, stojący wciąż w tym samym miejscu nagle staje się świadkiem przejażdżki czerwonym garbusem, towarzyszy kontemplującej zachód słońca parze zakochanych, spogląda z góry na soczystą zieleń parku, kolorową karuzelę wesołego miasteczka, albo otula się barwnymi jesiennymi liśćmi. W każdym z tych ujęć jest innym obiektem i wprowadza inny nastrój do wnętrza od ciepłego jesiennego koloru po romantyczny zmierzch.
Fototapety paryskie to jednak nie tylko sama wieża czy łuk, ale również charakterystyczne wąskie uliczki, zapraszające do przechadzki i podziwiania wystawionych wprost na ulicznym bruku dzieł tutejszych malarzy. To również przepiękne pałacowe ogrody, zabytkowe kościoły i architektura sprzed wieków, budowana dla francuskich władców i książąt. To nieco bardziej współczesne nawiązanie do paryskich salonów mody, zakupów i przechadzek nad Sekwaną w towarzystwie pięknych, ceniących swobodą kobiet. Miłośnicy stylu vintage znajdą też postarzane grafiki, plakaty i książkowe ilustracje prezentujące to przepiękne miasto.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem